Мережева промислова сонячна електростаеція потужністю 636,5 кВт

Опис мережевої промилової сонячної електростанції

“Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути технічні характеристики мережної промислової сонячної електростанції 600 кВт, яку Ви можете замовити та купити в нашій компанії.

Купити або замовити розрахунок гібридної промислової сонячної електростанції потужністю 600 кВт ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії.

Відправити заявку

Мережева сонячна електростанція для підприємства – це комплексне інженерне рішення, що дозволяє істотно заощадити на споживанні електроенергії. Промислова сонячна електростанція 600 кВт – це досить дорога інвестиція з окупністю до 4 років.

Мережева сонячна електростанція 500 кВт ( за інверторами 500 кВт і за масивами ФЕМ 600 кВт ) для компенсації власного споживання підприємства це довготривала інвестиція з терміном окупності до 4 років ( за ціни 6 грн за 1 кВт в 2022 р. ) Сонячна електростанція для підприємств особливо ефективна для підприємств з денним графіком роботи та 5 днів на тиждень. В такому випадку ефективно провести реконструкцію схеми електропостачання не підвищуючи потужність електроустановки підприємства, встановити двонаправлений лічильник непрямого включення та облік по високій стороні (10 кВ або 6кВ) тим самим зменшивши рахунки на оплату за тих втрат і можливість генерації ел. енергії у зовнішню мережу. У проекті мережева сонячна електростанція 500 кВт як окрема черга генеруючої установки з можливістю продажу за “зеленим тарифом”.

Насамперед це дозволить прибрати обмеження потужності генерації СЕС від потужності включених навантажень, різниці споживання по кожній фазі, а найголовніше додатковий дохід у неробочий час (8 вихідних днів на місяць це 25 МВт і 149 000 грн по 6 грн за 1 кВт).

Зелений тариф – економічний і політичний механізм, який залучає інвестиції в технології використання відновлюваних джерел енергії.

Мережева сонячна електростанція 636,5 кВт

Це механізм включає в себе три основні фактори:

 • гарантований викуп усієї згенерованої енергії ГП ( гарантований покупець);
 • довгостроковий контракт на купівлю всієї виробленої поновлюваної електроенергії;
 • надбавка до вартості виробленої електроенергії.

Виходячи з нестабільності на енергоринку нашої країни, а саме систематичне підвищення тарифів на електроенергію, це рішення є економічно вигідним капіталовкладенням.

Для отримання стабільного ефекту від ваших інвестицій ми рекомендуємо провести наступні роботи під ключ, включаючи:

 • Аналіз електромереж та електроустановки підприємства з метою вивчення можливості підключення передбачуваної дахової сонячної електростанції.
 • 3-d моделювання розміщення обладнання та розрахунок генерації у програмних комплексах AutoCAD, SketchUP, PVsyst, PVGIS, тощо.
 • Розрахунок вітрових та снігових навантажень на площині покрівлі, оцінка станів несучих конструкцій будівель та їх аналіз на несучу здатність для несення додаткових навантажень від монтажної системи СЕС та масивів фотомодулів.
 • Оформлення проектної документації для всіх етапів будівництва СЕС, юридичний супровід та оформлення погоджень, дозволів, декларацій та ліцензій надалі.
 • Розробка технічного завдання, супровід логістики для постачання обладнання та матеріалів, аналіз, підбір та комплектація СЕС продукцією найкращих світових брендів, лише з підтримкою в Україні та офіційною гарантією.
 • Професійний, якісний монтаж із контроль робіт відповідно до вимог служби замовника СЕС.
 • Пуск та налагодження обладнання нашими сертифікованими спеціалістами.
 • Налаштування On-line моніторингу СЕС, з подальшим оперативним контролем основних режимів роботи сонячної електростанції.

 

Графік роботи мережевої СЕС

Аналізуючи графік генерації мережної сонячної електростанції можна зробити висновки:

Режим генерації сонячної станції (з обмеженням потужності) та графік споживання підприємства, максимально ефективніше буде наближатися до графіка генерації споживання підприємства (за ідеальних умов сонячної активності виключно в літні місяці та вдень). За наявності стабільного навантаження в електроустановці, у періоди з 8-00 до 10-30 та з 16-30 до 18-00, компенсація споживання підприємства від мережевої СЕС становитиме не більше 50%. Для більш ефективної компенсації зазначених обсягів споживання необхідно збільшити загальну потужність СЕС більш ніж на 30%. Більше того, в зимовий період, коли споживання електроенергії зростає, а сонячна активність суттєво знижується, компенсація споживання зводиться до нуля. Сумарно за рік, під час роботи підприємства з гібридною СЕС, можлива компенсація обсягів річного споживання електроенергії не більше 40%.

Це варіант реалізації ефективний для сезонних підприємств таких як пансіонати та бази відпочинку, з піками споживання у літні місяці.

 

Схема підключення СЕС

 

 

Сонячна електростанція 600 кВт опис:

Передбачається будівництво сонячної електростанції 636,5 кВт з монтажем 1632 шт. фотоелектричних модулів потужністю 390 Вт, з розміщенням їх на площинах покрівлі будівель. Сонячна електростанція зі статичним кутом нахилу фотоелектричних модулів 25° та орієнтацією їх на південь. При попередньому аналізі площин покрівлі були обрані найефективніші для отримання більш оптимальної середньорічної генерації.

 

Обладнання, що рекомендується до встановлення

Фотоелектричний модуль GCL-M3/ 72H 390

Сонячна батарея GCL-M3 з 72 осередками виготовлені з монокристалічного кремнію з технологією MONO PERC, 5ВВ шинами генерує велику кількість енергії в порівнянні з полікристалічні фотомодулі. Будучи одним із трійки лідерів у галузі виробництва модулів, нова серія М3 є найбільш популярною продукцією для будівництва побутових та комерційних СЕС, насамперед завдяки своєму рівню якості та надійності. Висока генерація фото модуля потужністю 390 Вт та ефективністю модуля до 20,6% з технологією виготовлення осередків mono PERC та 5BB струмопровідних шин.

GCL System Integration Technology Co. Ltd є міжнародною енергетичною компанією, що спеціалізується на виробництві електроенергії. У групі, заснованій 1990 року, зараз працюють 30 000 чоловік. GCL забезпечує 29,1% загального світового обсягу виробництва фотомодулів.

Максимальна потужність, W            390
Напруга холостого ходу, V                48.3
Струм короткого замикання, A       10.29
ККД фотомодуля, %                            20.6
Тип фотомодуля                                   монокристалл, изготовленный по технологии         Half Cell
Розмір, мм                                              1986x992x35
Вага, кг                                                    22.6

Детальна інформація про фотомодулі GCL-M3/ 72H 390

 

 

Мережевий інвертор Goodwe  GW 50K-MT 

На практиці компанії інсталятори збільшують навантаження на мережеві інвертори замість 6 шт інверторів встановлюють 5шт тим самим сумарно виходить сонячна електростанція 500 кВт по інверторах. Мережевий інвертор GoodWe MT 50 кВт у своїй компактній конструкції і високому коефіцієнту перевантаження АС/DC, виробник дозволяє перевищення потужності підключаються груп фотомодулів до 70кВт а це 40%, Інвертор GoodWe MT G2 може гарантувати високу ефективність – 98,8% що забезпечує більш швуку окупність інвестицій. Чотири MPPT інвертори, що істотно полегшують збір енергії за допомогою MPPT-трекерів, це мінімізує вхідні втрати генерації, спричинені частковим затіненням та іншими ефектами.

 

 

Номінальна потужність, W                   50000
Максимальна потужність, W                65000
Макс. напруга, V                                       1000
Макс. Ефективність, %                           98.7
Діапазон робочих температур,            от – 30 С до + 60 С
Розмір, мм                                                  586х788х267
Вага, кг                                                         59
Гарантія                                                       5 лет

 

 

 

Детальна інформація щодо мережного інвертора Goodwe  GW 50K-MT 

 

 

Розрахункова генерація 817 мВт/рік

Результати роботи системи змодельовані для Херсонської області згідно з базами даних ліценз. ПО PVSIST. Економічний ефект від запровадження СЕС становитиме 4 900 000 грн. на рік .

* При ціні на ел. енергію 6 грн/кВт

                                                                           

 

Техніко-економічне обґрунтування проекту СЕС 636,5 кВт

    Тип станції з 01.01.2020
  по 31.12.2024
 з 01.01.2022
   по 31.12.2029
    Дахова СЕС   0,1476 Євро за кВт*г 0,09 Євро за кВт*г

 

Кіль-ть,
МВт·г/год
Ціна за 1 кВт·г ,грн. (в т.ч. ПДВ 20%) Разом
Вартість електроенергії, що виробляється СЕС за рік, грн 817 6 4 900 000

 

Техніко-економічне обґрунтування Одиниці виміру Разом
Загальні інвестиції на придбання та монтаж обладнання $ 353 412
Загальні інвестиції на придбання та монтаж обладнання грн.  9 895 550
Термін окупності інвестицій (орієнтовно, з урахуванням оподаткування) рік 2,2
Курс  валют ( на 02.01.2022 ) 28 грн/$
Вартість СЕС за 1 Вт $ 0.59 $/1Вт

 

Інвестиції

Інвестиції Одиниці виміру Разом
Будівництво СЕС (під ключ) $ 399 475 $
Проектування СЕС $ 500 $
                        Орієнтовний обсяг інвестицій становить: 399 975 $

Дані надані на прикладі реалізованого проекту у Херсонській області.

Лізинг обладнання

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, для Вас надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні та не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій у будівництво СЕС більш ніж у 2 рази.
Лізинг дозволяє експлуатувати устаткування протягом певного договором періоду часу, цей час підприємство виплачує лізинг з допомогою зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати вартості лізингу.
Ставка придбання обладнання в лізинг становить близько 10-12% річних у євро.
Серед основних переваг лізингу можна назвати те, що придбане устаткування буде застраховано, покупець значно економить початкових капіталовкладеннях і підвищує рентабельність свого бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним та вигідним фінансовим рішенням для розвитку та просування Вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про+» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких пріоритетом є оптимальне використання фінансових засобів, розвиток власних промислових підприємств.

Наші сертифікати

 

Надіслати заявку