Главная > Рішення > Системи накопичення енергії > Промислові системи накопичення енергії (Energy Storage) > Промислова система накопичення енергії для підприємства BYD (PCS 40кВт) / (СНЕ 40кВт*г)

Система накопичення енергії для підприємства BYD 40кВт (PCS) / СНЕ 40кВт*годин

(RU) Промышленные системы накопления энергии BYD

Промислова система накопичення енергії для підприємства від компанії BYD 40 кВт інвертор (PSC) та СНЕ 40 кВт*год.

Ми пропонуємо Вам комплексне рішення на основі успішного досвіду наших Європейських партнерів ELECTREX встановити промислову систему накопичення енергії для підприємства систему управління споживання електроенергії з можливістю купівлі дешевшої електроенергії в нічний період та зменшенням піковий ранковий або вечірній період. Компенсація власного споживання підприємством із застосуванням систем накопичення енергії  – це найкраща альтернатива та можливість суттєво заощадити власні кошти на рахунках за електрику до 35% за рахунок різниці у тарифах.

Виходячи з нестабільності на енергоринку нашої країни, а саме систематичне значне підвищення тарифів на електроенергію, наше комплексне рішення стає економічно виправданим та ефективним капіталовкладенням та дозволить Вам не тільки суттєво заощадити на оплаті за електроенергію (до 35% на рік), але й підвищити рентабельність підприємства , зменшити енергетичну залежність від вартості енергоресурсів.

Наше комплексне рішення це сучасна – смарт система управління споживанням енергоресурсів та гібридною сонячною електростанцією потужністю 100 кВт для компенсації власного споживання.

Європейський досвід реалізації проектів від наших партнерів компанії Electrex на підприємствах Coka Cola Ikea iveco TetraPak довів ефективність:

 • Гібридна сонячна електростанція компенсує до 50% річного споживання електроенергії в залежності від кількості ФЕМ та ємності СНЕ.
 • Смарт-система контролю та управління споживанням ще 15% річного споживання електроенергії.
 • Облік та управління споживанням ел. енергії по кожному вузлу чи механізму (онлайн моніторинг)
 • Контроль якості енергопостачання (7 основних параметрів якості мережі)
 • Управління графіком споживання електрики (зсув графіка роботи вузлів на денний період зі збільшенням споживання енергії від СЕС)
 • Зміщення споживання енергії в пік генерації СЕС із включенням енергоємних навантажень (холодильні камери, системи ГВП тощо)
 • Автоматизація та створення завдань з профілактичного обслуговування обладнання за рахунок аналізу режимів роботи вузлів та механізмів з аналітикою стану аномального споживання енергії та наявністю перевищення режимів роботи (температура, тиск та інше).
 • Автоматичний контроль та захист від виходу з ладу для важливих вузлів, ліній, механізмів за рахунок встановлення додаткових датчиків (до 1000 датчиків температури, тиску, шуму, вібрації тощо)
 • Оптимізація та аналітика споживання енергоресурсів за допомогою хмарної платформи Energy Brain (з формуванням звіту та рекомендацій щодо оптимізації)
 • Успішний світовий досвід експлуатації понад 25 років на підприємствах Світових брендів.

Використовуючи вбудований аналізатор мережі, система аналізує всі енергоємні навантаження з формуванням графіка добового споживання, тим самим досягаючи компенсації денного споживання підприємства за рахунок сонячної генерації та оптимізуючи його режими споживання з метою усунення по можливості графіків роботи (енергоємних та інертних) навантажень на денний час доби. (бойлери, холодильники і т.д.) максимально використовуючи енергію, що генерується від гібридної СЕС.

Придбати або замовити розрахунок промислової системи накопичення енергії ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

Промислова система накопичення енергії для підприємства від компанії BYD (PCS) 40 кВт / СНЕ 40 кВт · год – це модульна промислова система накопичення енергії для підприємств, що масштабується, шафи в стандартних шафах 42U з модулями акумуляторів, системи управління БМС.

Сфери застосування системи накопичення енергії
 • Компенсація власного споживання – використовуйте більше накопиченої електроенергії, яку ви робите, і скоротите витрати на електроенергію.
 • Зниження пікового навантаження – обмежте піки споживання та заощаджуйте гроші завдяки скороченому споживанню від мережі.
 • Інфраструктура зарядної станції — комбінуйте такі програми, як скорочення пікового навантаження, власне споживання та мережеві послуги, з додатковими опціями, включаючи керування точками електронної зарядки, пристрої захисту від перезаряджання, зарядку з надмірною потужністю та пріоритетність окремих зарядних станцій.
 • Мережеві сервіси — регулюйте частоту, реактивну потужність та балансуйте коливання в мережі.
 • Час використання — накопичуйте енергію в BESS під час нічних періодів за нижчої вартості на електроенергії та використовуйте її при необхідності, коли застосовуються дорогі тарифи.
 • Робота в мережах – в автономних режимах, Micro Grid, Smart Grid мереж.
 • Режим ДБЖ — можливість холодного старту системи.
 • Керування генератором – наприклад для дизель-генераторів.
 • Споживчий контроль (Контроль за споживанням електроенергії або обмеження потужності) – побутові та комерційні споживачі з динамічним обмеженням потужності при підключенні до мережі (захист від перевантажень мережі) та керуванням режимами роботи теплових насосів з регульованим порогом включення та затримкою включення

Інтелектуальна система управління батареями (BMS) відстежує, стан заряду, напругу та температуру окремих осередків у кожному модулі. Вбудована інноваційною системою управління енергоспоживанням Energy Management System (EMS) пропонує не тільки найрізноманітніший, широкий діапазон функціональних можливостей, але також забезпечує комплексний моніторинг роботи системи, інтелектуальний контроль режимів роботи обладнання та покращений контроль якості енергопостачання споживачів. Вся система автоматично на основі алгоритмів інтелектуальної програми управління дає можливість ефективно використовувати накопичену електроенергію від генерації СЕС, дешеву енергію нічний період, для зменшення ціни на електроенергію, короткочасного збільшення потужності електроустановки, компенсації власного споживання, зменшення реактивної енергії і т.д.

 

Високий ступінь гнучкості системи збільшує надійність роботи електроустановки підприємства за рахунок системи накопичення енергії, а завдяки широкому спектру застосування істотно підвищує її ефективність і рентабельність системи в цілому. Системи BESS від компанії BYD також можуть працювати «поза мережею» для формування автономних мереж, так само виробник інтегрував технічну можливість підключення автомобільних зарядних станцій (SUPERCHARGER та аналогів).

 

Модулі АКБ

У літієвих батареях BYD використовуються лише призматичні літієві елементи на основі оксиду кобальту (LiFePO4), високоякісні нікель-літієві елементи власного виробництва.

Модуль BYD має довгий термін служби, при середньої циклічності та глибині заряд/розряд (DoD) до 100%, батареї можуть розряджатися при швидкості 1C протягом тривалого часу.

Системи BMS працюють за технологією двонаправленого активного балансування, це метод вирівнювання різних осередків АКБ, він полягає у вирівнюванні рівня навантаження на осередки АКБ, надмірне навантаження на АКБ передається на інші елементи з нижчим ступенем навантаженням у будь-якому напрямку, що є нижчим. рівень заряду. Цей метод забезпечує досягнення рівня SOC за менший час та ефективність перетворення енергії 97.5%, що вище, ніж у пасивного методу та односпрямованого активного методу.

 

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СИСТЕМИ BESS від ВYD

Параметри PCS Номінальна потужність 40 кВт
Вихідна напруга 400 В / трифазний
Номінальна частота 50 Гц
Макс. ККД 97.50%
Коефіцієнт потужності -1~1
THD On-grid (робота в мережі) <3% (номінальна потужність)
THD Off-grid (автономна робота) <5% (номінальна потужність)
Параметри зарядного пристрою PV Номінальна потужність 60 кВт
Максимальна напруга 650 В
Діапазон напруги МРРТ 300В~ 500В
Параметри АКБ Номінальна ємність акумулятора 40 кВт/г
Комунікаційний інтерфейс RS485
Клас захисту IP20 (не зовнішньої установки)
Температура навколишнього середовища 0~+45℃
Відносна вологість 20 ~ 90% (без конденсації)
Загальні параметри Макс. Робоча висота 3000м
Метод охолодження Примусове повітряне охолодження
Габарити (Д*Ш*В) Шафа PCS: 600 * 1200 * 2100 мм
Шафа АКБ: 600 * 1200 * 2100 мм
Вага Шафа PCS: 666 кг
Шафа АКБ: 914 кг

 

Переваги інверторного обладнання:

 • Можливість швидкого запуску (холодний старт) – інвертор може працювати в автономному режимі, забезпечення резервного живлення у разі перебою в електропостачанні.
 • Модульний принцип – модульна установка інвертора, модулів АКБ та блоків комутації.
 • Швидкість керування — час відгуку мілісекунд на режим навантаження в мережі.
 • Функція згладжування генерації від СЕС, зменшує вплив у мережі АС.

Система вбудованої EMS у шафовій системі накопичення від BYD

 • Універсальність функцій – автономне енергопостачання, резервне енергопостачання, зниження пікового навантаження, компенсація піків споживання, багатоцільове використання, покращення якості електроенергії, тарифікація на основі прогнозів, контроль споживачів, управління генератором (сухий контакт), мережеві послуги (наприклад, PBP).
 • Багатофункціональність – об’єднання різних додатків, таких як підвищене споживання енергії, зниження пікового навантаження, час використання, резервне харчування та інші.
 • Система моніторингу BYD – онлайн моніторинг стан режимів роботи акумуляторної системи/інвертора в режимі реального часу.
 • Довгострокова гнучкість – нові функції можна додавати навіть багато років.

 

СТРУКТУРНА СИСТЕМА 

 

Ця технічна інформація надана на правах реклами від компанії BYD у Китаї, м. Шеньчжень.

Надіслати заявку