Главная > Рішення > Системи накопичення енергії > Промислові системи накопичення енергії (Energy Storage) > Промислова система накопичення енергії для підприємства Huawei (PCS 450квт) - (СНЕ 844кВт/год)

Система накопичення енергії для підприємства Huawei (PCS 450кВт) – СНЕ 844кВт/год

ТОВ «Еко про+» пропонує Вам ознайомитися з технічними характеристиками промислової системи накопичення енергії від компанії Huawei 450 кВт (PCS) та енергоємністю СНЕ 844 кВт/год, які Ви можете замовити за найкращою ціною, у нашій компанії.

Інвестиції в нову промислову систему накопичення енергії Huawei особливо ефектівні для невеликих промислових підприемств, з можлівістю  застосування поза мережою, таких як первинні експлуатаційні резерви, обмеження максимальних навантажень мережі, стабільне та якісне енергопостачання та  компенсація усіх недоліків якості електроенергіі  у зовнішній   мережі. Передові системи та  технологіі Huawei  забезпечують  оптимальну продуктивність системи і невелику  собівартість  електроенергії.

Промислова система накопичення енергії Smart Li компанії Huawei  забезпечуе інтелектуальний та альтернативний режим генераціі електоенергіі від  системи сонячних фотомодулів, компенсація властного споживання підприемства та накопичення залишків сонячной генераціі енергіі у  модулях АКБ. При оцінці ефективності системи в режимі джерела безперебійного живлення підтверджений показник у 96,5% при параметрах навантаження в 20% і відповідно 97,1% при навантаженні 40%, це свідчить про  максимальне збільшення ефективність використання  енергії та забезпечує безперервне і економічне енергопостачання,  мінімізуючи споживання енергіі  від мережі змінного струму.  Система складається з окремих модулів АС/DC, АКБ, модулів комутації та розподілу живлення, модуля системи моніторингу.

Модульна система накопичення енергії від Huawei включає в себе великий вибір налаштувань для забезпечення оптимальних режимів роботи, а саме:

 • Компенсація власного споживання – використовуйте більше електроенергії, яку ви виробляєте, і скоротіть витрати на електроенергію.
 • Зниження пікового навантаження – обмежте піки споживання і заощаджуйте гроші завдяки скороченим споживання від мережі.
 • Інфраструктура зарядної станції – комбінуйте такі можливості, як скорочення пікового навантаження, власне споживання та мережеві послуги, з додатковими опціями, включаючи управління   пристроями для заряду електромобілів , пристроями захисту від перезарядки, зарядки з надлишковою потужністю і пріоритетність окремих зарядних станцій.
 • Мережеві сервіси – регулювання частоти, компенсація реактивної потужності і балансування пікових навантажень в  внутрішній мережі підприемства.
 • Час використання – накопичуйте сонячну енергію в АКБ під час  наібільшоі генераціі  та  періодів більш низьких тарифів і використовуйте її в міру необхідності, коли застосовуються дорогі тарифи.
 • Якість електроенергії – активний фільтр забезпечує поліпшення напруг  мережі підприемства.
 • Робота в мережах – в режимах автономних, Micro Grid, Smart Grid мереж.
 • Режим ДБЖ – можливість холодного старту системи.
 • Управління генератором (сухий контакт).
 • Онлайн моніторинг всіх режимів роботи (Контроль за споживанням електроенергії або обмеження потужності) – побутові та комерційні споживачі з динамічним обмеженням потужності при підключенні до мережі (захист від перевантажень мережі) і управлінням режимами роботи теплових насосів з регульованим порогом ().  

 

Модулі АКБ

Шкаф для модулей АКБ SmatLi-672V-100AH-F

Модуль АКБ ESM 48V 100A/час

BCU и блок распределения питания

 

 

 

 

Smart Li – це акумуляторна  система накопичення енергії  власної розробки компанії Huawei. SmatLi-672V-100AH ​​- це система  для тривалого резервного енергопостачання з великою циклічністю видачі накопиченой енергіі. Батарея відрізняється довгим терміном служби, безпекою і надійністю, компактністю і простотою в експлуатації і обслуговуванні. Модульна конструкція підтримує гнучку конфігурацію і розширення, активне перемикання і балансування, що спрощує експлуатацію, обслуговування і повне розширення шафи, а також підтримує спільне використання нових і старих модулів батарей. Його можна використовувати в мікромережевих накопичувачах сонячної енергії і в сценаріях довгострокового резервного енергозабеспечення. Модульна конструкція з можливістю  оперативной горячой заміни, повне технічне обслуговування звичайним інженером за 5 хвилин; активнасистема  балансування для підтримки одночасного використання старої і нової    АКБ; активне перемикання для простоти обслуговування і розширення.

Особливості:

 • Розрахунковий термін служби 15 років, 4500 циклів при (85% DoD);
 • Швидкість накопичення ті видачі електроєнергіі 0,5С
 • Залізо-літієва батарея, немає температурного розгону навіть виході з-під контролю;
 • Подвійний контроль і захист по напрузі, струму, температурі;

 • Трирівнева BMS для комплексної безпеки системи.
 • Висока щільність енергії, економія 70% площі в порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами;
 • Відсутність необхідного щоденного огляду, ефективність O & M збільшилася на 80%.

 

Інвертор Huawei 

Інвертор Huawei SUN2000-150KTL-S0 реалізує інтелектуальний альтернативний режим роботи системи сонячних фотомодулів і модулів АКБ, тим самим максимально збільшує ефективність використання сонячної енергії та забезпечує безперервне і економічне енергопостачання, тим самим мінімізуючи споживання від мережі змінного струму. Інвертор складається з модулів АС/DC, модулів комутації та розподілу живлення, модуля системи моніторингу.

Переваги інверторів Huawei SUN2000-150KTL-S0

 • Паралельна архітектура управління, такі як блоки управління енергоспоживанням і паралельні модулі AC/DC і модулі управління.
 • У разі раптової зміни навантаження на блоки АКБ час перемикання 8-20 мкс. Перед вимиканням батареї D.G. вмикається 8-20 мкс, щоб забезпечити стабільне живлення навантаження.
 • Підтримка аварійного запуску, система може відновити роботу без участі персоналу в разі повної розрядки АКБ і відсутність зовнішнього живлення.
 • Пріоритетне використання сонячної енергії, генерація фотоелектричних панелей в першу чергу використовується для компенсації власного споживання електроенергії підприємством, а надлишки згенерованої енергії використовується для заряду АКБ. Загальний ККД PCU досягає 96% (50% навантаження днем ​​і 50% навантаження вночі).
 • Застосування в системах автономного сонячного електропостачання, віддалених і гірських районів без зовнішніх електричних мереж, в складі малих і середніх автономних сонячних електростанцій.

 

Технічні характеристики інверторів SUN2000-150KTL-S0

Дана технічна інформація надана на правах реклами представництвом компанії Huawei -Україна.

Гарантійні зобов’язання

Стандартна гарантійні зобов’язання на інверторне обладнання – 5 років.

Представництво Huawei Украіна  підтримує гарантійні зобов’язання на своє обладнання згідно заявлених параметрів виробником на територіі Украіни.

Придбати або замовити розрахунок промислової системи накопичення енергії ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

Надіслати заявку