Главная > Рішення > Системи накопичення енергії > Напівпромислові (до 200 Квт)

(RU) Системы накопления энергии для предприятий

Промислова гібридна СЕС у сучасному світі реалізуються вже тільки з будівництвом системи накопичення енергії. На прикладі США у провідних штатах Каліфорнії в 2020 році майже жодна нова СЕС не створюється без застосування системи накопичення енергії. У Каліфорнії нові проекти накопичення енергії встановлюються і підключаються на сонячних електростанціях, щоб використовувати існуючі точки підключення та отримувати податкові пільги.

Істотне подорожчання вартості енергоресурсів для промисловості в Україні сильно змістило пріоритети в реалізації енергоефективних рішень з сонячних електростанцій з обмеженням потужності (компенсація споживання до 30%) у бік гібридних СЕС для підприємств (з компенсацією до 60%).

Гібридна СЕС для підприємств з поетапною реалізацією  це найбільш оптимальне та максимальне ефективне рішення з можливістю отримання додаткового доходу на балансуючому ринку, покупкою електроенергії на внутрішньодобовому ринку  з погодинною ціною електроенергії.

Важливим елементом є системи накопичення енергії для підприємств ( energy storage ) в основі яких застосовуються надійні та безпечні СНЕ , термін експлуатації більше 15 років завдяки акумуляторним модулям з LifePo4 осередками. Середній термін окупності промислових гібридних СЕС із застосуванням систем накопичення енергії в 2022 році вже становить від 4 до 5 років.

Рекомендуємо ознайомитися з ефективною системою управління енергоресурсами EMS, які реалізовані нашими європейськими партнерами компанією Electrex, які працюють протягом 15 років у відомих компаній, як Coca Cola, Tetra Pak, Ikea, Iveco і т.д, цей комплексний підхід дозволив оптимізувати і зменшити споживання електроенергії. до 60%.

 

 

Надіслати заявку