Главная > Рішення > Смарт система енергопостачання для дому

(RU) Смарт системы электроснабжения для дома , предприятий .

Європейська cмарт система енергоефективності.

Європейська смарт система енергопостачання дозволяє реалізувати інтелектуальний та всебічний облік, аналіз енергоспоживання (електрика, газ, вода) для підприємства чи будинку. Модульні та глобальні рішення завдань забезпечують підвищення енергоефективності, онлайн аналіз споживання енергії у реальному часі. Смарт система енергозбереження працює за принципом Smart grid мережі з інтелектуальним онлайн контролем та управлінням основними навантаженнями використовуючи у пріоритеті генерацію енергії сонячною електростанцією.

Понад 50 000 інсталяцій у світі, за 5 років експлуатації смарт система зарекомендувала себе як найефективніша з усіх наявних аналогів на ринку Європи.

 

СМАРТ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ ДЛЯ ДОМУ

За допомогою смарт системи енергопостачання ви можете збільшити власне споживання сонячної енергії у своєму будинку, накопичуючи її надлишок в системі накопичення енергії для будинку або продавати її в мережу. Це заощаджує ваші гроші та забезпечує вашу незалежність від цін на енергоресурси. Також можливе застосування як смарт системи електропостачання для підприємств з невеликою потужністю споживання електроенергії (до 20 кВт)

Компенсація споживання електроенергії з мережі.

Смарт система енергопостачання гарантує, що це не спожиту електроенергію не потрібно буде генерувати у зовнішню мережу. У цей піковий час смарт система автоматично включає енергоємні навантаження, як тільки з’являється достатня кількість незадіяної (надлишок) сонячної енергії. Будь то морозильники, бойлери для нагрівання гарячої води, електромобіль або насос для басейну: все може керуватися автоматично.

 

Зниження витрат на рахунках електроенергії.

Просте застосування як смарт системи електропостачання для підприємств: сонячна енергія, що генерується вашою сонячною електростанцією, має собівартість не більше 0,70 коп. за кВт-що у 2.5 рази менше ціни на електроенергію від енергопостачальних компаній. Чим більше електрики ви використовуєте вдома від власної СЕС, тим менше електроенергії вам доведеться купувати із загальної енергомережі.

Енергонезалежність.

Із застосуванням смарт системи енергоефективності для управління гібридною СЕС ви можете суттєво скоротити Ваші рахунки за електроенергію до 60%. Постійне зростання цін на електроенергію, тому що ви отримаєте якісне енергопостачання як мінімум на 30 років.

Інтелектуальність та ефективність.

Як блок управління енергопостачанням будинку смарт система контролює всі потоки енергії і може керувати всіма енергоємними електроприладами. Ви самі вирішуєте, що включати та вимикати автоматично, а що налаштовувати вручну у найзручніший та економічно виправданий час.

Ефективне поєднання апаратного та програмного забезпечення.

Смарт система енергоефективності у вигляді контролера та датчиків струму встановлюється в розподільчий щит (DIN рейка), тому що саме там сходяться всі потоки електроенергії будинку. Він збирає інформацію з вашої СЕС, системи накопичення енергії для дому та інших домашніх споживачів ел. енергії. У той же час працюючи як смарт лічильник вимірює споживану потужність кожного пристрою через датчик струму або за допомогою смарт розеток з бездротовою передачею даних (wi fi).

Таким чином працюючи як система розумний будинок для приватного будинку робить оптимізацію роботи всього Вашого електрообладнання. Вона контролює основні режими роботи, як електрообладнання включається та вимикається у потрібний час, і відправляє всі дані на онлайн моніторинг. За допомогою віддаленого доступу Ви можете в будь-який час отримати доступ та внести зміни до свого графіку найбільш комфортного та оптимального енергоспоживання вдома.

Маючи більшість протоколів зв’язку, система дозволяє легко інтегруватися як система розумний будинок для приватного будинку, передаючи дані про наявність надлишків сонячної енергії та включаючи енергоємні побутові прилади (бойлери тощо)

Повний онлайн контроль та зручність управління ел. енергією – на Ваш вибір.

Моніторинг та управління системою через інтернет з візуалізацією даних у режимі реального часу дані про споживання енергії та її генерацію від СЕС, графіки з даними історії за днями, тижнями, місяцями та роками. Диспетчер системи може виявити постійно включених споживачів електроенергії та води (контроль персоналу), дізнавшись обсяги та вартість їх споживання. Система також дозволяє контролювати та налаштовувати автоматику для зміщення тимчасових інтервалів роботи навантажень (холодильників, бойлерів тощо) у світлий час доби (споживаючи енергію від сонця), тим самим зменшуючи споживання із зовнішньої мережі. Смарт оптимізація енергоспоживання дозволяє дистанційно керувати графіком та режимом роботи кліматичних систем, тим самим підтримуючи температуру у приміщеннях з точністю до 1 градуса.

 

При вході на портал можна індивідуально настроїти час увімкнення та вимкнення кожного приладу. За допомогою онлайн моніторингу детально вивчивши ці графіки Ви зможете не лише знизити енергоспоживання, але й увімкнути зовнішнє освітлення у встановлений час або автоматизувати інші процеси, коли Ви перебуваєте у відпустці.
Смарт система енергозбереження для дому дозволяє зменшити споживання за допомогою самонавчального програмного забезпечення і реагує на ваше щоденне споживання енергії, включаючи і вимикаючи електроприлади в оптимальний час. Ви також можете вибрати комбінацію ручних та автоматичних налаштувань. Смарт системи електропостачання для підприємств оптимізують все споживання електроустановки і тим самим усі режими споживання у Вас під контролем!

Комфортне керування енергоспоживанням.

У будь-який час і в будь-якому місці смарт система енергоефективності показує вам всю необхідну інформацію про Вашу сонячну електростанцію і енергоспоживання у вашому будинку. Ви можете керувати всіма електроприладами у вашому будинку, саду та гаражі за допомогою одного, простого у використанні, інтерфейсу. Ефективне прогнозоване енергозбереження  реалізує Вам розумний будинок протягом 10 днів після установки системи.

 

Повна відкритість та повний контроль.

Смарт система енергоефективності дає вам точний огляд всіх потоків енергії у вашому будинку. Сучасний інтерфейс інтуїтивно зрозумілий у використанні. Ви бачите дані про генерацію сонячної системи, рівень заряду акумуляторної батареї та споживання кожного підключеного пристрою в режимі реального часу. Крім того, ви отримуєте енергозбереження розумний будинок прогнозуючи генерацію та споживання, а також прогнозовані графіки споживання енергоресурсів на основі минулих днів.

Чи то вдома, чи в дорозі.

Доступ до захищеного паролем порталу онлайн моніторингу можна отримати з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Чи то комп’ютер, ноутбук, планшет чи смартфон, ви завжди маєте контроль над даними про енергоспоживання: як вдома, так і в дорозі. За бажанням ви також можете дозволити сервісній компанії віддалений доступ для забезпечення найбільш оперативного подальшого сервісного обслуговування. Таким чином, диспетчер негайно побачить будь-які системні помилки та зможе запобігти системним збоям заздалегідь, швидко діагностувати несправності обладнання та його заміну.

ПОТУЖНИЙ І ЕКОНОМІЧНИЙ. СИСТЕМНИЙ ПІДХІД.

Гібридна СЕС та система накопичення енергії для будинку під управлінням смарт системи енергоефективності, ідеально доповнюють один одного, а їхнє спільне використання підвищує ефективність.

Результат для Вас: максимальна ефективність та незалежність.

 

 

Надіслати заявку