Главная > Рішення > Системи накопичення енергії > Промислові системи накопичення енергії (Energy Storage) > Центральна система BESS від компанії Sungrow ST5480KWH-5000HV-MV (PCS 5Мвт + 5Мвт/г)

Системи накопичення енергії для підприємств

Промислова система накопичення енергії центрального типу Sungrow ST5480KWH-5000HV-MV

Промислові системи накопичення енергії центрального типу від компанії Sungrow пропонуємо Вам ознайомитися з її технічними характеристиками, яку Ви можете замовити, за найкращою ціною, в нашій компанії ТОВ «Еко Про плюс».

 

Система накопичення енергії центрального типу від компанії Sungrow SC5000HV-MV енергоємністю 5МВт/год, являє собою контейнерні модулі стандартних розмірів ISO 40 футів. Використовуючи Li Ion АКБ призматичного типу від світового лідера індустрії SAMSUNG SDI, виробник гарантує швидкість розряду до 1с та 8000 циклів заряду/розряду.

Система накопичення енергії Sungrow складається з двох контейнерних модулів Bess енергоємністю 2.47МВт/год кожен з осередками АКБ від SAMSUNG SDI.
Центральна інверторна підстанція PCS 5МВт складається з двох інверторів SC2500HV потужністю 2.5МВт кожен і трансформаторною підстанцією 35 кВ, комутаційного обладнання.

Системи зберігання енергії підключені до мережі, дозволяють інтегрувати а головне стабілізувати обсяги як правило нестабільної генерації енергії об’єктів ВДЕ в енергосистему, забезпечуючи при цьому максимальну стабільність режимів роботи мереж. Вони призначені для компенсації коливань генерації сонячної або вітрової енергії, виконують комплексні функції управління мережею, наприклад, автоматичний контроль частоти, АВР та багато іншого.

Системи накопичення енергії для підприємств від Sungrow – це вигідна інвестиція, особливо ефективна для промислових об’єктів, для застосування в мережевих рішеннях,  автономний режим , таких як первинні експлуатаційні резерви, обмеження максимальних пікових навантажень, робота із зарядом у нічний не піковий період з компенсацією споживання в дорогий ранковий чи денний період.

Особливо затребувані зараз системи накопичення енергії для підприємств працюючих у сфері промислових сонячних електростанцій, застосування для стабілізації лінійної зміни генерації об’єктів ВДЕ, компенсація пікових навантажень у мережах, а також для стабілізації генерації в промислових гібридних системах.

Завдяки цьому досягається широкий спектр можливостей для гнучкої інтеграції та швидкої установки як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі.

 

Орієнтовна вартість системи Sungrow 5МВт енергоємністю 5МВт/година стартує від 2,5 млн доларів, з урахуванням монтажу системи та доставки (120 днів після з моменту підтвердження оплати та підтвердження технічної угоди FOB Шанхай Китаю).

 

Контейнерна система накопичення енергії від Sungrow, залежно від вироблених налаштувань та комплектації, реалізує такі функції:

– Компенсація піків навантажень в мережі;
– Функція підтримки мережі – компенсація реактивної потужності в мережі;
– Стабілізація генерації об’єктів ВДЕ;
– Компенсація реактивної потужності;
– Стабілізація частоти в мережі (частотне регулювання);
– По фазне симетрування навантажень;
– Компенсація вищих струмових гармонік.
– Підвищення якості електроенергії;
– Резервне аварійне джерело енергії (в режимі роботи ДБЖ);
– Підвищення потужності електроустановки (компенсація просідання напруги і частоти під навантаженням).

Система зберігання електроенергії її особливості:
– Інтегрована система BMS управління режимами роботи АКБ;
– Інтегрована система EMS;
– Протокол управління (EMS) через CAN/RS485/Ethernet;
– Інтегровані системи Smart Grid, Micro Grid;
– Дубльована система протипожежного захисту;
– Динамічна кільцева система;
– Коефіцієнт навантаження у співвідношенні DC/AC більше 1,5;
– Повітряна система охолодження АКБ;
– Система контролю робочих діапазонів температур обладнання;
– Гарантований термін експлуатації до 10000 год;
– Контейнерне виконання для гнучкої конфігурації систем;
– Клас захисту IP54.

Центральна інверторна підстанція Sungrow SС5000HV-MV

Інвертор Sungrow Central Storage SC5000HV є інверторною підстанцією потужністю 5 МВт та призначена для реалізації великомасштабних систем зберігання енергії.

Інвертор Sungrow призначений для компенсації коливань у генерації енергії ВДЕ і пропонує комплексні послуги з управління мережею, наприклад, автоматичний контроль частоти, компенсацію пікових навантажень в мережі, можливість автономної роботи мережі в короткочасному режимі, і т.д. Функції управління мережею для підтримки динамічної та статичної мереж, компенсація гармонік (реактив) мережі.

Система зберігання електроенергії від Sungrow допускає найвищу перевантажувальну здатність ( по DC 1/1,13) та питому потужність видачі (по АС) накопиченої енергії у цьому варіанті виконання інверторів 2500 кВА. Досить широкий робочий діапазон вихідних параметрів АС дозволяє працювати відповідно до вимог всіх світових стандартів.

Sungrow, будучи компанією з першої трійки світових лідерів, що дійсно зарекомендували себе в роботі, пропонує найкраще рішення на ринку для сонячних електростанцій наступного покоління, що працюють з ФЕМ напругою до 1500В по постійному струму.

Діапазон роботи по змінному струму Max AC – 2886 A, вихідна напруга інверторного обладнання в діапазоні 440-632 V (робота тільки з ТП 10-35кВ). Максимально допустима потужність інвертора змінного струму не більше 2750 kVA при 45℃.

Sungrow Central Storage поєднує в собі найвищу безпеку інверторного обладнання з максимальною видачею накопиченої енергії (1С) і мінімізує нестабільність генерації для великомасштабних проектів ВДЕ, тим самим знижуючи відповідальність за «не баланси» перед державним підприємством.

Висока ефективність застосування інверторного обладнання Sungrow Central Storage обумовлена ​​максимальним ККД 98,8%. Компактність обладнання суттєво знижує транспортні витрати з доставки на передбачуваний об’єкт (до 2 інверторів у стандартному транспортному контейнері).

Температурні режими системи охолодження

Контейнери системи зберігання електроенергії термоізольовані та оснащені кліматичною системою повітряного типу із застосуванням інверторних кондиціонерів, що дозволяє забезпечити стабільні температурні режими експлуатації систем. В результаті системи зберігання більше не потрібно встановлювати в закритих приміщеннях з кондиціонерами, і вони можуть досягати стабільно високих рівнів продуктивності навіть у складних умовах, таких як заводи або відкриті приміщення.

Перевірена виробником інверторна технологія повітряного охолодження системи energy storage найбільш ефективна для інтелектуального повітряного охолодження інверторного обладнання, тим самим гарантуючи надійну роботу установок по всьому світу на відкритому повітрі, в будь-яких умовах навколишнього середовища.

Стаціонарна система зберігання енергії (BESS) 2740 кВт/ч

Ячейки АКБ системы BESS

Компанія Sungrow встановлює у свої системи BESS – осередки АКБ призматичного типу (Li-Ion) від світового лідера індустрії Samsung SDI. Ємнісьть 1 модуля становить 1,370 kWh, тип модуля 264S15P, робоча напруга 3.68V/ ємністю 94Ah. Застосована платформа Mega M2F гарантує швидкість видачі накопиченої енергії в 1с і циклічність в 5000 циклів заряду/розряду (залежно від % DOD).

Автоматична система пожежогасіння

У представленій системі energy storage від компанією Sungrow застосовано автоматичну систему пожежогасіння вуглекислотного типу з автоматизованою системою оповіщення та моментального пожежогасіння з одночасним відключенням працюючого обладнання. У зв’язку з випадками загоряння системи BESS у конкурентів (гонка за рекордною швидкістю видачі енергії та здешевлення вартості систем накопичення енергії) компанія Sungrow завбачливо ставиться до систем безпеки дублюючи їх, тим самим підвищуючи безпеку та ефективність виявлення та ліквідації можливих вогнищ загоряння.

Гарантійні зобов’язання:

Стандартні гарантійні зобов’язання:

Контейнерні системи Bess – 2 роки;
Інверторне обладнання – 5 років.

Представництво Sungrow Deutschland GmbH підтримує гарантійні зобов’язання на обладнання відповідно до заявлених параметрів виробником через сервісну службу компанії.

м. Київ, вул. Богатирська 3-г, тел. +38 (044) 390 67 78.

Ця технічна інформація надана на правах реклами представництвом компанії Sungrow у м. Мюнхені, Німеччина.

Придбати або замовити розрахунок промислової системи накопичення енергії ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

Надіслати заявку