Главная > LLС "S.P.E." > Про компанію

ТОВ «Смарт Пауер Інжінірінг»

Про компанію

ТОВ «Смарт Пауер Інжиніринг» (LLC Smart Power Engineering) належить до групи компаній «S.P.N. Group» і була створена у 2021 році.

Основний напрямок діяльності – енергоменеджмент та автоматизація виробництва, європейська смарт система управління енергоресурсами ( електроенергія, вода, газ) з інтеграцією генерації з альтернативних джерел (ВІЕ – сонце, вітер, біогаз тощо).

Наші комплексні рішення в наступних областях:

  • Прилади для вимірювання енергетичних, екологічних та технологічних параметрів.
  • Обладнання для автоматизації енергоспоживання, управління електропостачанням виробництва та контролю якості електроенергії.
  • Системи енергетичного моніторингу та дистанційного керування.
  • Смарт система енергозбереження компанії Electrex
  • Система управління енергоресурсами для підприємств
  • Промислові системи накопичення енергії підприємства
  • Програмне забезпечення для збирання даних, адміністрування енергоспоживання підприємства.
  • Інтеграція обладнання та програмного забезпечення в існуючу енергосистему.
  • Промислові гібридні СЕС для підприємств.

Наша система управління енергоресурсами для підприємств це комплексне рішення, яке дозволить правильно, економічно та ефективно управляти енергосистемою (генерацією та споживанням електроенергії, вентиляцією та кондиціюванням, мікрокліматом, очищенням повітря тощо) будь-якого виробництва, фермерського господарства, готелю, житлового будинку тощо .д. Застосовуючи смарт системи управління енергоспоживанням підприємство зможе істотно скоротити витрати на обслуговуванні, комунальних платежах, знизити собівартість товару або послуги, тим самим підвищити привабливість, конкурентоспроможність продукції на ринку України, а також вийти на світовий ринок.

Ми є офіційним представником європейської компанії Electrex.IT в Україні.

Апаратне та програмне забезпечення смарт системи управління енергоспоживанням отримало європейський сертифікат відповідно до міжнародного стандарту ISO50001.

Протягом 25 років Electrex.IT зарекомендували себе надійним партнером для різних напрямків бізнес-компаній таких світових брендів.

На сьогоднішній день знаходиться в процесі розробки проект для великої української енергопостачальної компанії з впровадженням європейських розробок та технологій, які дозволяють вирішувати необхідні смарт-системи енергозбереження, а також інтегрувати альтернативні джерела енергії для промислових підприємств.

 

 

 

 

Надіслати заявку