Главная > Товари > Home Energy Storage (побут. системи) > Energy Storage SofarSolar > Акумуляторний модуль SofarSolar GTX 5000 ємністю 4,6 кВт*год

Домашні системи зберігання електроенергії SofarSolar GTX 5000 4,6 кВт/год.

Акумулятор електроенергії для будинку.

Акумулятори електроенергії для будинку SofarSolar GTX 5000 ємністю 4,6 кВт*годин для надійного, безперебійного енергопостачання Вашого будинку від компанії SofarSolar – лідера продажу в Польщі!

SofarSolar GTX 5000 – це побутова акумуляторна система для накопичення енергії, виконана в металевому корпусі та укомплектована літій-залізо-фосфатними акумуляторними батареями з 5-річною гарантією. Завдяки інтелектуальній системі управління BMS та технології Plug and Play у Вас не буде складнощів з її встановленням. Для цього вам необхідно вибрати місце для установки системи, підключити його до електромережі вашого будинку. Застосування SofarSolar GTX 5000 як основний елемент системи накопичення енергії для будинку дозволить суттєво покращити якість електропостачання Вашого будинку або квартири з додатковою можливістю встановлення гібридної сонячної електростанції.

Професійна команда розробників заводу виробника SofarSolar працює над новими, надійними, інноваційними рішеннями у галузі проектування домашніх систем накопичення енергії. Компанія працює з провідними постачальниками комплектуючих для того, щоб побутові системи накопичення енергії відповідали світовим стандартам виробників за багатьма показниками.

SofarSolar GTX 5000 надійний powerbank для дому, це вигідне рішення для використання в побуті, яке забезпечує надійне, якісне, а головне безперебійне електропостачання Вашому будинку.

Компанія SofarSolar успішно реалізує свої товари на європейському ринку, за підсумками 2020 року товари компанії займають 3 місце за обсягом продажу аналогічних Powerbank у Польщі! Побутова система накопичення енергії SofarSolar GTX 5000 є лідером продажу понад два роки.

  • Характеристики товару
  • Специфікація продукту
  • Завантажити PDF

Особливості системи:
— Енергоємність акумуляторних батарей 4,6 кВт/год
— Інтерфейс зв’язку Canbus, Rs485, Rs232
— Вбудована BMS для моніторингу стану акумулятоной батареї і вбудованої функції захисту
— Масштабована конструкція батареї може продовжити час використання при паралельному підключенні батарей
— Просте з’єднання між інвертором і батареєю для заощадження часу і витрат на установку
— Тривалий термін служби ( 6000 циклів заряд/розряд), термін служби 10 років.
— Підтвердження сертифікації TUV / UN.

МодельSofarSolar GTX 5000
Загальна ємність5,1 кВт/час
Максимальна видача4,6 кВт
Глибина розряду90%
Напруга51,2В
К-ть циклів заряду/розряду6000
Зарядний / розрядний струм50А
Робоча температуравід -10С до 50С
Температура зберіганняот 5С до 45С
Вологістьвід 5% до 95%
Вага55 кг
Розміри В/Ш/Г600мм х 480мм х 211,5мм
Клас захистуIP20
Супутні товари
Надіслати заявку