Главная > Товари > Фотомодуль Sunpower SPR-MAX3-400-COM серія Maxeon 3

Фотомодуль Sunpower SPR-MAX3-400-COM серія Maxeon 3

Опис фотомодуля

“Еко Про +” пропонує Вам розглянути технічні характеристики фотомодуля Sunpower SPR-MAX3-400-COM серія Maxeon 3, які Ви можете замовити і купити в нашій компанії.

SunPower – американська компанія з Кремнієвої долини, одна з найбільших в галузі альтернативної енергетики. Компанія виробляє високоефективні Сонячні панелі, які займають перші місце в світі по ефективності, надійності, екологічності, рівнем деградації і гарантією.
Компанія SunPower має більш ніж 30-річний досвід в області сонячної енергетики, є компанією # 1 в області з інвестицій в дослідження і тестування і може великою кількістю об’єктів по всьому Світу підтвердити ефективність роботи сонячних станцій з модулями SunPower. Компанія Sunpower займає перше місце в області по мінімальній кількості рекламаційних замін модулів, маючи найнижчий показник в 0,005% повернень.

Розроблено в Каліфорнії компанією SunPower технологія сонячних елементів Maxeon® отримує більше енергії від кожного промінчика сонячного світла. Елегантний стиль і вражаюча довговічність SunPower. Сонячний елемент Maxeon® від SunPower принципово інший. Він кардинально краще. Завдяки унікальній мідній основі елемент Maxeon® забезпечує незрівнянну надійність і дозволяє виробляти панелі, які встановлюють світові рекорди по найвищої ефективності.
Сонячні модулі SunPower серії Maxeon генерують більше електроенергії на одиницю площі, ніж стандартні модулі. І це кращий вибір, якщо вам потрібно максимально збільшити виробництво енергії в обмеженому просторі. SunPower Maxeon 3 – продукція, що має високу ефективність і найбільшу довговічність в фотоелектричної галузі. Так само модулі захоплюють більше сонячного світла і генерують більше енергії в порівнянні зі звичайними модулями. Технологія Maxeon виділяється не тільки високим ККД, а й унікальністю своєї конструкції, дозволяє збільшувати генерацію. Вона забезпечує менший опір, менші робочі температури і більший спектр отримання сонячної радіації.

  • Характеристики товару
  • Специфікація продукту
  • Завантажити PDF

Ключові характеристики панелей серії Maxeon:
• Гарантія 25 років з вихідною потужністю 92% від початкової.
• Сонячні панелі виробляються в США і мають найнижчий показник повернень 0,005%.
• Найнижчий рівень деградації в галузі 0,2% – 0,3% на рік, що в 3-4 рази менше ніж у звичайних панелей.
• Серія Maxeon забезпечує на 60% більше згенерованої енергії протягом 25 років в реальних умовах, таких як часткове затінення і високі температури.
• Інноваційна конструкція – гнучкі і надійні електричні з’єднання між сонячними елементами значно підвищують надійність і довговічність.

Технічні даніMaxeon MAX3-400-COM
Клас фотомодуляКлас "А"
Країна виробникСША
Тип комірокМонокристалічні, Maxeon Gen IIІ
Матеріал рамкиАнодований алюміній
Макс. напруга системи (В)1000
Номінальна потужність (Вт)400
Напруга холостого ходу (В)75,6
Напруга при макс. потужності (В)65,8
Струм при макс. потужності (А)6,08
Струм короткого замикання (А)6,58
Ефективність модуля (%)22,6
Ступінь захисту модуля ІР65
Тип конектораМС4
Розмір панелі (мм)1690x1046x40
Вага (кг)19
Тип склаЗагартоване покриття антивідблиску, висока проникаємість
Товщина скла (мм)3,2
Гарантія продуктивності25 років з вихідною потужністю 92%
Супутні товари
Надіслати заявку