Главная > Рішення > Сонячні електростанції > Комерційні СЕС > Гібрідні промислові СЕС > Рішення з гібридною СЕС 499 кВт і Smart Grid облік енергоресурсів

Гібридна промислова сонячна електростанція потужністю 499 кВт

Основні переваги гібридної СЕС 499 кВт.

”Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути технічні характеристики гібридної промислової сонячної електростанції потужністю 499 кВт, яку Ви можете замовити і купити в нашої компанії.

Наші фахівці мають всі необхідні, ліцензії, допуски і сертифікати для виконання робіт згідно з нормами ПУЕ.
Для здобуття стабільного ефекту від Ваших інвестицій ми рекомендуємо провести наступні роботи «під ключ», включаючи:

 • Аналіз електромереж і електроустановки підприємства з метою вивчення можливості підключення передбачуваної дахової сонячної електростанції.
 • 3-d моделювання розміщення обладнання і розрахунок генерації в програмних комплексах AUTOCAD, SKETCHUP, Pvsyst, PVGIS, і тому подібне.
 • Розрахунок вітрових і снігових навантажень на плоскості крівлі, оцінка станів конструкцій будівель, що несуть, і їх аналіз на здатність, що несе, для несення додаткових навантажень від монтажної системи СЕС і масивів фотомодулів.
 • Оформлення проектної документації для всіх етапів будівництва СЕС, юридичний супровід і оформлення узгоджень, дозволів, декларацій і ліцензій надалі.
 • Розробка технічного завдання, супровід логістики для постачання устаткування і матеріалів, аналіз, підбір і комплектація СЕС продукцією кращих світових брендів, лише з підтримкою в Україні і офіційною гарантією.
 • Професійний, якісний монтаж з контроль робіт згідно вимог служби замовника СЕС.
 • Пуск і наладку обладнання нашими сертифікованими фахівцями.
 • Налаштування On-line моніторингу СЕС, з подальшим оперативним контролем основних режимів роботи сонячної електростанції.

 

 

Гібридна сонячна електростанція – це складне інженерне комплексне рішення, що дозволяє значно знизити споживання електроенергії з зовнішньої мережі, а також істотно поліпшує якість електропостачання. Для підвищення ефективності роботи гібридної СЕС і оптимального розподілу енергії та онлайн моніторингу (контролю енергії) роботи електроустановки рекомендуємо встановити Smart Grid систему. Основною причиною по якій встановлюють гібридні СЕС на підприємствах – це нестабільна робота ел. мереж, на території нашої країни, яка призводить до систематичного нестабільного електропостачання: знижена або підвищена напруга, перекоси по фазах, періодичне відключення електропостачання. Більшість перебоїв електроенергії поновлюються протягом декількох хвилин, при аварії на лініях електропередач ремонтні роботи можуть триватиме кілька годин або днів, при цьому особливо сильно впливає на робочий процес підприємств.

Схема гібридної СЕС

Промислова гібридна сонячна електростанція поєднує в собі функціонал переваг роботи автономної і мережевий СЕС. За умови оптимального орієнтування будівель для розміщення сонячних батарей, правильному підборі азимута, кута нахилу і потужності масивів сонячних батарей, гібридна сонячна електростанція повністю компенсує споживання (до 90% в залежності від ємності АКБ) електроенергії підприємством (на відміну від мережевої СЕС з обмеженням потужності і роботою тільки в світлий час доби), одночасно здійснюючи зарядку підключених до неї масивів АКБ тим самим зберігаючи в них надлишок не споживання енергії об’єктом.

У денний час отримується від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) енергія використовується для оптимізації власного споживання. Запасена резервна потужність накопичується в акумуляторних батареях (АКБ) і в подальшому витрачається для зменшення показників власного споживання енергії в нічний час доби. При скороченні генерації (наступ вечора, похмурий день) дефіцит електроенергії покривається за рахунок накопиченого в АКБ обсягу енергії, а при повному їх розряді – від загальної енергомережі або іншого джерела зовнішнього електропостачання (диз. Генератор і тд).

Порівняльний аналіз ефективності генерації гібридної і мережевий СЕС

Звертаємо Вашу увагу на наведені нижче графіки генерації двох різних типів сонячних електростанцій для оцінки ефективності їх застосування та економічної доцільності.

Графік роботи гібридної СЕС

Аналізуючи графік генерації гібридної сонячної електростанції можна зробити висновки:

За графіком видно, що максимальна ефективність роботи гібридної СЕС, враховуючи споживання підприємства, відбувається в денний час доби.
Можливість одночасної роботи в двох паралельних режимах СЕС, а саме компенсації споживання підприємства за рахунок генерації від масиву фем і накопичення надлишків енергії в АКБ, це дає змогу швидко реагувати на піки споживання оскільки видачі накопиченої енергії з АКБ так само зменшення Залежно від активності сонячної генерації і можливість зміщувати графік компенсації споживання в нічний час (за рахунок обсягів накопиченої енергії днем). Сумарно за рік, при роботі з гібридною СЕС, можлива компенсація обсягів річного споживання електроенергії не більше 70%.

Це варіант реалізації ефективний для підприємств, що працюють цілодобово.

Графік роботи мережевої СЕС

Аналізуючи графік генерації мережевий сонячної електростанції можна зробити висновки:

Режим генерації сонячної станції (з обмеженням потужності) і графік споживання підприємства, максимально ефективніше буде наближатися до графіка генерації споживання підприємства (при ідеальних умовах сонячної активності виключно в літні місяці і в денний час доби). При наявності стабільної навантаження в електроустановці, в періоди з 8-00 до 10-30 та з 16-30 до 18-00, компенсація споживання підприємства від мережевої СЕС складе не більше 50%. Для більш ефективної компенсації зазначених обсягів споживання необхідно збільшити загальну потужність СЕС більш ніж на 30%. Більш того в зимовий період, коли споживання електроенергії зростає, а сонячна активність істотно знижується, компенсація споживання зводиться до нуля. Сумарно за рік, при роботі підприємства з гібридною СЕС, можлива компенсація обсягів річного споживання електроенергії не більше 40%.

Це варіант реалізації ефективний для сезонних підприємств таких як пансіонати і бази відпочинку, з піками споживання в літні місяці.

 

  Як приклад пропонуємо вам розглянути один з наших реалізованих об’єктів в (Херсонській області) сонячної електростанції для компенсації власного споживання. Сумарна потужність 499 кВт з монтажем 1109 шт. фотоелектричних модулів від компанії Trinasolar.

 

Встановлене обладнання

Фотоелектричний модуль Trina Solar TSM-DE17M-450W Mono PERC

Продукція світового бренду з рейтингу Tuer 1 від компанії Trina Solar завжди підтримувала високу надійність і стабільну генерацію завдяки в першу чергу за рахунок якісної сировини та подвійного контролю якості роботи технологічних лінії. Висока генерація фото модуля потужністю 450 Вт і ефективністю модуля до 20,6% з технологією виготовлення осередків Half-Cut і 9MBB струмопровідних шин (Multi Busbar), з вищою економією BOS. Температурний коефіцієнт втрат потужності генерації модуля є одним з найкращих в трійці світових лідерів не більше – 0.36% / ℃.

Серія TaallMax з 144 половинними осередками може генерувати велику кількість енергії, навіть при наявності часткових затенений модуля. Будучи одним з трійки лідерів в галузі виробництва модулів, нова серія TaallMax є найбільш популярною продукцією для будівництва побутових і комерційних СЕС, В першу чергу завдяки своєму рівню якості і надійності.

Детальна інформація по фотомодуля Trina Solar TSM-DE17M-450W

Максимальна потужність, W                 450

Напруга холостого ходу, V                    49.6

Струм короткого замикання, A            11.51

ККД модуля %                                           20.6

Тип модуля                                                 Монокристал, halfcell

Розміри, мм                                                2102 ×1040× 35

Вага, кг                                                        24

 

 

Гібридний промисловий інвертор GoodWe GW100K-ETC Series Hybrid

Інвертор виробляються в модульному виконання в складі: модуль MPPT, модуль постійного струму DC, модуль змінного струму AC, модуль управління режимами роботи АКБ (BMS, STS, EMS) і модулів АКБ (5 штук).
В інвертор інтегрована система “plug and play” яка спрощує процедуру первинної настройки обладнання. У комплекті обладнання інтегрований режим безперебійного енергопостачання (ІБП) з швидкістю перемикання менш ніж за 10 мс. Це дозволяє домагатися ідеального балансу енергопостачання в автономному режимі, з контролем напруги по кожній фазі окремо.
Режим регулювання реактивної потужністі і коефіцієнт потужності інвертора, це дозволяє застосування інверторів в мережах Micro-grid. Вбудована система безпеки забезпечує автоматичне і дистанційне виключення всієї системи.

Детальна інформація промислового инверторного инверторного GoodWe GW100K-ETC Series Hybrid

 

 • Поєднує в собі функціонал гібридного і мережевого інвертора 100 кВт .;
 • Оснащений функціями контролю заряду батарей, байпас кабінету, джерела безперебійного живлення;
 • Програмованний режим работы;
 • Сенсорний екран LCD для більш зручного налаштування і обслуговування;
 • Обмін даними RS485, LAN/WLAN;
 • Загальні розміри 600*800*2000 мм;
 • Вага 460 кг;
 • Ступінь захисту інвертора IP20
 • Гарантія 5 років.

 

Параметри акумулятора

 • діапазон напруги акумулятора                               200-920 V;
 • номер входу акумулятора                                         1 и 2;
 • номинальний струм одного акумулятора            100 А ;
 • режим зарядки акумулятора                                   самостійно адаптується к BMS .

 

Блок акумуляторів

Номинальна ємність, Агод          100

Цикличність акумулятора          6000

Тип батареї                                       Li-Ion

Розміри, мм                                      800*2150*1300

Вага, кг                                               ≤1500

 

 

 

 

 

 

Розрахункова генерація 672.37 мВт / год. Економічний ефект від впровадження СЕС складе 2 555 000 грн. в рік при тарифі на ел. енергію 3,8 грн / кВт.

Результати роботи системи змодельовані для Миколаївській області відповідно до міжнародних баз даних ліцензійного ПЗ PV SIST radiation databases.

Баланс и основні результати генерації СЕС

 

Техніко-економичне обгрунтування проекта

                                            1.  Генерація Кіль-кть,
kВт·год
Цена за 1 кВт·год ,грн.               Разом, грн
   1.1 Річний обсяг електроенергії, що виробляється СЕС  672 370 3,8 2 555 000
   1.2 Річний обсяг спожитої електроенергії підприємства на власні потреби (за даними сис-ми АСКУЕ)

 

                    2. Час роботи в автономному режимі за відсутності мережі Одиниці вимірювання Значення
2.1 При навантаженні 15 кВт год 19
2.2 При навантаженні 25 кВт год 12
2.3 При навантаженні 40 кВт год 7.5

 

Лізинг обладнання

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, для Вас надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні і не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій в будівництво СЕС більш ніж в 2 рази.
Лізинг дозволяє експлуатувати обладнання протягом визначеного договором періоду часу, за цей час підприємство виплачує лізинг за рахунок зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати його вартості лізингу.

Ставка придбання обладнання в лізинг становить близько 10-12% річних в євро.
Серед головних переваг лізингу можна виділити те, що придбане обладнання буде застраховано, клієнт істотно заощаджує первинних капіталовкладень і збільшує рентабельність власного бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним і вигідним фінансовим рішенням для розвитку і просування Вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про +» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких в пріоритеті – оптимальне використання фінансових коштів, розвиток власних промислових підприємств.

 

Для отримання детальної інформації звертайтеся до наших фахівців, так само ви можете заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з вами.

Заповніть форму для більш детальної відповіді