Главная > Рішення > Сонячні електростанції > СЕС до 50 кВт > Гібридні СЕС > Гібридна сонячна електростанція потужністю 20 кВт (Дачі, кооперативи)

Гібридна сонячна електростанція потужністю 10 кВт

Рішення для дачних кооперативів з смарт урахуванням енергії і гібридної сонячною електростанцією 20кВт

 

“Еко Про плюс» пропонує Вам розглянути параметри рішення на основі мікро мережу Smart Grid і гібридної сонячної електростанції 20 кВт, яку Ви можете замовити і купити в нашій компанії.

Оскільки не завжди можливо використовувати всю генеруєму енергію СЕС на практиці, представлена ​​сонячна система для дачі дозволяє віддавати надлишок генерації електростанції в мережу дачного кооперативу. Натомість ви отримуєте взаємозалік (в кінці місяця) по відданої в мережу і спожиту від мережі ел. енергії і відповідно істотне зменшення рахунків.
Вже зараз ви також можете продавати надлишок сонячної енергії (внутр. Тариф кооперативу) завдяки встановленому смарт лічильнику і системі обліку енергоресурсів на основі Smart Grid мережі, завдяки цьому ви відповідно зможете істотно зменшувати витрати на електроенергію.

Нестабільна робота ел. мереж дачних кооперативів, це як правило знижена або підвищена напруга, сильні перекоси по фазах, періодичне відключення електропостачання. Більшість перебоїв зникають протягом декількох хвилин, іноді – кількох годин особливо в періоди пікового споживання, при цьому особливо сильно це помітно в зимовий період і у абонентів підключених в самому кінці лінії ел. передач.

Вирішення цих проблем було успішно реалізовано в одному з дачних кооперативів в передмісті Києва, основою його є мала розподільна мережа (Smart Grid) з встановленими в ній смарт системою обліку ел. енергії з двонаправленими ел. лічильниками і радіомодемом передачі даних.

Керівництво дачного кооперативу прийняло рішення вжити заходів для забезпечення оперативного смарт обліку ел. енергії домогосподарств ще в 2015 році.
Це хороший приклад побудови недорогий смарт системи обліку енергоресурсів (до 1000 $) за основним принципом малої розподіленої мережі з гнучкими настройками під Ваші вимоги. Керівництво кооперативу замовило розробку і установку системи і з поетапною установкою смарт лічильників Gamma (одне і трифазних), коли кількість ел. лічильників збільшилася до 50 штук далі було придбано і встановлено комп’ютерне обладнання і шлюз для передачі даних.

Після проведення налаштувань все ел. лічильники почали передавати дані про споживання оператору і ПК кооперативу, завдяки цьому з’явилася можливість онлайн моніторингу та контролю споживання і оплат кожного абонента кооперативу на смартфоні або планшеті. Більш того при параметризації ел. лічильників були встановлені програмні обмеження споживаної потужності згідно договору з абонентом, що дозволило прибрати несанкціоновані перевищення потужності споживання кожного абонента і можливість дистанційно відключати боржників.

 

 

Опис сонячної електростанції для дачі.

Гібридні системи електропостачання ідеально вписуються в умови роботи на дачних кооперативах і мають широкий діапазон можливостей застосування для проектів житлових будинків. Основним їх перевагою є можливість гнучкість в роботі, генерація СЕС в денний час від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) енергія використовується для оптимізації власного споживання з можливістю віддачі надлишків в мережу кооперативу. і накопичення в (АКБ) і в подальшою компенсацією власного споживання у вечірній час або забезпечення безперебійного енергопостачання. Накопичена енергія заряду в АКБ компенсує зменшення або збільшення напруги від зовнішньої мережі, тим самим забезпечуючи повну енергонезалежність і покращуючи якість і стабільність роботи електроустаткування дачного будинку.

Основні переваги роботи гібридної СЕС:

  • короткочасне підвищення потужності електроустановки (за рахунок запасеної резервна потужності в АКБ), можливість компенсації реактивної складової роботи обладнання;
  • виконання функції не тільки резервного, а й повністю автономного електропостачання, завдяки наявності в комплекті сонячних батарей;
  • можливість забезпечувати автономне електропостачання в перебігу досить тривалого часу;
  • можливість забезпечувати генерацію надлишків енергії в мережу
  • зменшення залежності від цін на енергоресурси;
  • онлайн моніторинг і контроль за роботою системи (режим роботи, ступінь заряду і тд) через інтернет;

Підбір основного обладнання:

Сонячні електростанції 20 кВт завжди доступна на нашому складі в м. Миколаїв; Комплектацію проектованої СЕС можна змінити за бажанням замовника з максимальною адаптацією до умов експлуатації. Для цього необхідно відправити запит в нашу компанію будь-яким зручним способом (заповнити і відправити прикріплений опитувальний лист). Вивчивши особливості проектованої СЕС, наші фахівці підготують комерційну пропозицію в найкоротші терміни.

Заповніть форму для розрахунку системи      

 

Комплект сонячної електростанції для дачі 20 кВт

Обладнання Опис Кількість
Фотомодулі Trina Solar DE18M(II) 495W  48 шт.
Гібридний інвертор Sofar Solar HYD 20KTL-3PH  1 шт.
Акумулятори Sofar Solar GTX 3000-Н4  1 комплект
Конструкційний матеріал Монтажний профіль, кріплення для ФЕМ  1 комплект
Кабель по постійному струму 1х6 мм² (Німечина)  100м — 150м
Кабель по змінному струму 1х16 мм²  5м — 30м
Захисна автоматика Блоки захисної автоматики по AC / DC  2 шт.
Точка обліку Двохнаправлений лічильник Gama 300 G3B  1 шт.
Витратні матеріали Коннектора, заземлення, фурнітура для монтажу  Комплект

Збільшена кількість фотомодулів на 20% від номінальної потужності СЕС гарантує забезпечення більш ефективної генерації і одночасний заряд блоку акумуляторів навіть за умови недостатнього освітлення і в зимовий період.

 

Фотомодуль Vertex_DE18M(II) 495Вт / 9BB, Half Cell

Висока генерація фотомодулів Trinasolar потужністю 495 Вт і ефективністю модуля до 20,7% з технологією виготовлення осередків Half-Cut і 9MBB струмопровідних шин (Multi Busbar), з вищою економією BOS. Нова серія Vertex з 144 від Trinasolar з половинними осередками генерує велику кількість енергії, навіть при наявності часткових затенений модуля. Температурний коефіцієнт втрат потужності генерації модуля є одним з найкращих в трійці світових лідерів не більше – 0.36% / ℃.

 

Технологія Half Cell,           9ВВ

Номінальна потужність    495 Вт

Максимальна напруга       42.60 В

Максимальний струм        11.63 А

ККД                                         20.7%

 

                                                                                     

 

 

Повна технічна інформація фотомодулів Trina Solar

 

Трифазний гібридний інвертор Sofar Solar HYD 20KTL-3PH

Гібридний інвертор Sofar Solar 20кВт є частиною найбільш ефективного і адаптується рішення для побудови побутових сонячних електростанцій для роботи у важких умовах дачних кооперативів. Застосування цього інвертора Sofar Solar як центральний елемент міні сонячної електростанції для дачі і будинки є найбільш оптимальним, що включає численні переваги для користувача, будучи центральним елементом для управління всією системою безперебійного енергопостачання домоволодіння.

 

 

Володіючи гнучкою настроюванням основних режимів роботи під умови роботи на кожному об’єкті індивідуально, це дозволяє отримувати максимальну ефективність використання сонячної енергії. У інвертора є можливість зберігання даних на 25 років (внутрішня SD-карта)
Онлайн моніторинг всіх основних параметрів і режимів роботи через зв’язок Wi-Fi на Ваш смартфон.
У разі відключення зовнішнього енергопостачання від мережі загального користування інвертор протягом 10 мілісекунд автоматично переходить в режим джерела безперебійного живлення.

Повна технічна інформація інвертора Sofar Solar HYD 20KTL-3PH

 

Система накопичення енергії SofarSolar GTX 3000-Н4

Домашня система накопичення енергії SofarSolar GTX 3000 успішно поєднується з гібридною сонячною електростанцією, надаючи користувачам можливість використовувати екологічно чисту енергію 24 години на добу в будь-який час доби. Зберігає енергію генерується сонячною електростанцією в АКБ, і використовуючи її в разі потреби, це не тільки зменшує рахунки на оплату електроенергії, але і покращує якість енергопостачання, а так само забезпечує безперебійним енергопостачанням споживача.

Енергоємність акумуляторних батарей 10 кВт / год

Тривалий термін служби 6000 циклів заряд / розряд, термін служби 10 років.
Підтвердження сертифікації TUV / UN.

Технічна інформація на систему АКБ SofarSolar GTX 3000-Н4 

У представлену вам гібридну СЕС є можливість підключити SmartGrid систему управління енергоресурсами для будинку.

Монтажні роботи, будівництва сонячної електростанції 20 кВт:

Орієнтовну вартість монтажних робіт можна дізнатися за запитом
Остаточна вартість монтажних робіт розраховується після виїзду і твори замірів на об’єкті.

Гарантійні зобов’язання:

  • Інверторне обладнання – від 5 років
  • Фотомодулі – до 20 років
  • Система кріплення фотомодулів – 2 роки
  • Монтажні роботи – 3 роки