Главная > Рішення > Сонячні електростанції > СЕС до 50 кВт > Гібридні СЕС > Гібридна сонячна електростанція потужністю 5 кВт

Гібридна сонячна електростанція потужністю 5 кВт

Переваги використання гібридної сонячної електростанції

” Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути технічні характеристики гібридної сонячної електростанції потужністю 5 кВт, яку Ви можете замовити і купити в нашої компанії.

Нестабільна робота ел. мереж, на території нашої країни, призводить до систематичного нестабільного електропостачання: знижена або підвищена напруга, перекоси по фазах, періодичне відключення електропостачання. Рідше такі ситуації виникають у великих населених пунктах, частіше – за містом. Більшість перебоїв виправляються впродовж декількох хвилин, іноді – кількох годин, при цьому особливо сильно страждає холодильне та інше обладнання. При аварії, на лініях електропередач, споживачі можуть залишитися без електропостачання на кілька днів.

У денний час отриманна від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) енергія, використовується для оптимізації власного споживання. Запасена резервна потужність накопичується в акумуляторних батареях (АКБ) і в подальшому витрачається для зменшення показників власного споживання енергії.

Генерація ФЕМ і накопичена енергія в АКБ компенсує власне споживання електроенергії. Задавши час заряду і розряду, акумуляторні батареї можна заряджати електроенергією, виробленою в поза піковий період, а потім використовувати цю енергію для живлення споживачів в піковий період, якщо це дозволено нормативами експлуатації енергомережі.

Підключене до резервного живлення обладнання, наприклад: холодильники, роутери, лампи, комп’ютери та інші прилади будуть отримувати живлення навіть після зникнення електроенргії в зовнішньої мережі.

Основні переваги гібридної станції:

• короткочасне підвищення потужності електроустановки (за рахунок запасного резерва потужності в АКБ), можливість компенсації реактивної складової роботи обладнання (холодильники і т.д.);
• виконання функції не тільки резервного, а й повністю автономного електропостачання, завдяки наявності в комплекті сонячних батарей;
• можливість забезпечувати автономне електропостачання в перебігу досить тривалого часу;
• можливість забезпечувати генерацію надлишків енергії в мережу за зеленим тарифом (обов’язкова установка спец. ел. лічильника);
• тривалий термін служби обладнання;
• можливість віддаленого моніторингу та контролю за роботою системи (режим роботи, ступінь заряду і тд) через інтернет (Sems Portal);
• безпека і висока ефективність (можливість збільшення потужності системи по ФЕМ до 13 кВт згідно рекомендацій виробника);

Підключення і робота системи

Гібридні інвертори є основою систем зберігання енергії і об’єднують в собі такі функції: трекери MPP, функцію заряду і розряду АКБ, функцію обміну даними (CAN шина) з (BMS) системою управління режимами роботи АКБ, шунтування струму і резервну функцію. Гібридні системи електропостачання компанії GoodWe ідеально вписуються і мають широкий діапазон можливостей застосування для проектів житлових будинків і комерційних об’єктів малого бізнесу.

Режими експлуатації

Вдень енергія, вироблена ФЕМ системою, забезпечує живлення споживачів електроенергії в будинку, потім проводиться зарядка акумуляторних батарей і, в останню чергу відбувається скидання зайвої виробленої енергії в стаціонарну енергомережу. Пріоритети генерації і заряду АКБ налаштовуються в будь-якій зручній послідовності за допомогою ПО PV Master поставляється в комплекті. У темний час доби живлення споживачів електроенергії здійснюється від акумуляторної батареї. Коли енергії від акумуляторних батарей недостатньо, конструкція системи передбачає можливість автоматичного перемикання на стаціонарну енергомережу, для забезпечення живлення споживачів.

У режимі резервного живлення  акумуляторна батарея використовується тільки в якості резервного джерела живлення, на випадок виходу енергомережі з ладу. Поки енергомережа працює, акумуляторні батареї для живлення споживачів не використовуються. Акумуляторна батарея заряджається енергією, виробленою ФЕМ системою, або з енергомережі.

В економічному режимі користувач може задавати час заряду і розряду акумуляторної батареї, з урахуванням пікових навантажень на енергомережу, позапікових тарифів і профілю енергоспоживання.

Можливість аварійного підключення до генератора (сухий контакт)

Для реалізації цього варіанту компанія GoodWe скористалася принципом «генератор + сонячна електростанція». Подібне рішення підходить для ситуацій, коли кількість енергії, виробленої сонячною електростанцією, може виявитися недостатнім для резервного живлення споживачів. В цьому випадку до сторони резервного живлення, через автоматичне введення резерву (АВР), паралельно підключається генератор, що забезпечує аварійне резервне живлення споживачів.

 

Застосовується система зберігання енергії GoodWe серій ES, EM, EH і ET.

Конструкція системи передбачає пріоритет резервного живлення споживачів від ФЕМ системи і АКБ. Систему можна вручну налаштувати таким чином, що вона буде переключатися на генератор, при необхідності забезпечення резервного живлення споживачів. Як тільки ФЕМ система знову зможе виробляти енергію, АВР знову перемкне споживачі на живлення від ФЕМ системи.

Підбір основного обладнання:

Дана сонячна електростанція 5 кВт завжди доступна на нашому складі в м. Миколаїв; Комплектацію проектованої СЕС можна змінити за бажанням замовника. Для цього необхідно відправити запит в нашу компанію будь-яким зручним способом (заповнити і відправити прикріплений опитувальний лист ). Вивчивши особливості проектованої СЕС, наші фахівці підготують комерційну пропозицію найближчим часом з обраним обладнанням.

Заповніть форму для попереднього розрахунку системи

Перелік обладнання та матеріалів для монтажу СЕС 5 кВт

Обладнання Опис Колькість
Фотомодулі Abi Solar AB330-60MHC  21 шт.
Інвертор GoodWe GW5K-ET  1 шт.
Акумулятори B- Box 2.5 — 10.0B- Plus 2.5  1 комплект
Конструкційний матеріал Монтажний профіль, кріплення для ФЕМ  1 комплект
Кабель по постійному струму 1х6 мм² (Німеччина)  100м — 150м
Кабель по змінному струму 1х16 мм²  5м — 30м
Захисна автоматика Блоки захисної автоматики по AC / DC  2 шт.
Точка обліку Двохнаправлений лічильник  1 шт.
Витратні матеріали Коннектора, заземлення, фурнітура для монтажу  Комплект

Збільшена кількість фотомодулів на 40% від номінальної потужності СЕС для забезпечення ефективної роботи станції і заряду акумуляторів.

Фотомодули Abi Solar AB330-60MHC / технология 5BB Half Cell

Монокристалічний фотомодуль з осередками half-cell. Відрізняється більш високою продуктивністю в порівнянні зі стандартними модулями. Менше схильний до перегріву і виникнення в його наслідок hot-spot’ов. Виготовлення та збирання фотомодулів здійснюється тільки на східно-азіатських підприємствах зі списку Bloomberg Tier 1. Кожен фотомодуль ABi-Solar проходить обов’язкове тестування на відповідність заявленим характеристикам. Повна відповідність світовим технологічним стандартам: IEC61215, IEC61730, CE, ROHS, TÜV. Гарантована сумісність з мережевими і автономними фотоелектричними системами Переваги модуля half-cel: – Більш висока потужність, ККД і ROI завдяки менших втрат при знятті енергії з поверхні осередку – На 6% менше втрат завдяки більш коротких струмознімальних шинах – На 50% краще працює з частковим затінюванням – Конструкція розподільної коробки і by-pass-діоди захищають модуль від перегріву і ефекту “hot-spot”.

Технологія Half Cell, 5ВВ

Номінальна потужність          330 Вт

Максимальна напруга             34.4 В

Максимальний струм              9.60 А

ККД                                               19.49 %

 

 

 

Повна технічна інформація фотомодулів Abi Solar ABB330-60MHC 

Трифазний гібридний інвертор GoodWe GW5K-ET

Нова лінійка гібридних інверторів від GoodWe серії ET- для роботи з високовольтними літій-іонними акумуляторами для накопичення енергії. Гібридні інвертори GoodWe здатні працювати з акумуляторами напругою 180-600 вольт і пропускати через себе змінний струм мережі загального користування потужністю до 5 кВт, серія ET допускає короткочасне перевантаження до 100% від своєї потужності. Для видачі максимальної вихідної потужності з чистою синусоїдою інвертори оснащені режимом роботи, як джерело безперебійного живлення (ДБЖ), для роботи індуктивних навантажень. У разі відключення енергопостачання від мережі загального користування інвертори серії ЕТ протягом 20 мілісекунд автоматично переходять в режим джерела безперебійного живлення.

Працює з високовольтними літій-іонними батареями

Широкий діапазон напруги акумулятора

Збільшене навантаження по постійному струму 30% (6500 Вт)

Два МРРТ входа

 

 

Повна технічна інформація інвертора GoodWe GW5K-ET 

Літієва акумуляторна батарея BYD B-Box 2.5 – 10.0 Plus 2.5

BYD B-Box – це літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) акумуляторна батарея з системою управління «battery management system» (BMS) для використання з додатковим інвертором. Завдяки модульному дизайну B-Box можна збільшувати по ємності:

  • B-Box 2.5 (2.56 кВт * г / 2.45 кВт * г)
  • B-Box 5.0 (5.12 кВт * г / 4.9 кВт * г)
  • B-Box 7.5 (7.68 кВт * г / 7.35 кВт * г)
  • B-Box 10.0 (10.24 кВт * г / 9.8 кВт * г)

Всі системи можуть бути збільшенні за допомогою додатковий блоків АКБ B-Plus 2.5 в будь-який час. Можна збільшити до 10 кВт * год в 1 корпусі (9.8 кВт * год Корисною ємності) і до 80 кВт * год в 8 корпусах (78.4 кВт * год Корисною ємності).

Кількість циклів заряду 6000

Максимальна накопичена енергія 4,9 кВт * год

Можливість роботи з 1 і 3 фазними системами

Гарантія 10 років

 

 

Повна технічна інформація на акумулятор BYD B-BOX 

У представлену вам гібридну СЕС є можливість підключити SmartGrid систему управління енергоресурсами для будинку.

Монтажні роботи, сонячна електростанція 5 кВт:

  • Орієнтовну вартість монтажних робіт можна дізнатися за запитом
  • Остаточна вартість монтажних робіт розраховується після виїзду і замірів на об’єкті

 

Гарантійні зобов’язання:

  • Інверторне обладнання – від 5 років
  • Фотомодулі — от 10 років
  • Монтажна конструкція – 2 роки
  • Монтажні роботи – 3 роки
Сделать заявку