Главная > Рішення > Сонячні електростанції > Комерційні СЕС > СЕС потужністю 292 кВт з обмеженням потужності (компенсація власного споживання)

Промислова сонячна електростанція потужністю 292 кВт (компенсація власного споживання)

Комплексне рішення з Smart Grid системи обліку енергоресурсів та мережевої сонячної електростанції в 292 кВт з можливістю зменшення споживання електроенергії до 50%!

Компанія “Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути одне з комплексних рішень Європейського рівня смарт системи онлайн контролю, аналізу та оптимізації споживання енергії підприємством. Грунтуючись на успішний досвід наших Європейських партнерів, ми рекомендуємо Вам комплексне рішення з установкою Smart Grid системи обліку і контролю електроенергії з керуванням промислової сонячною електростанцією потужністю 292 кВт, яку Ви можете замовити і купити в нашій компанії.

 

Наше комплексне рішення це сучасна – смарт система управління споживанням енергоресурсів з інтегрованою гібридної сонячною електростанцією, потужністю 265 кВт., Для компенсації власного споживання.

Грунтуючись на Європейський досвід реалізації аналогічних проектів звертаємо вашу увагу на те, що економічний ефект можливий наступний:

 • Гібридна сонячна електростанція компенсує не більше 70% річного споживання електроенергії (в залежності від ємності АКБ, кількості ФЕМ).
  Смарт система контролю і управління споживанням енергоресурсів до 15% річного споживання електроенергії.
 1. Облік і управління споживання ел. енергії по кожному вузлу або механізму (онлайн моніторинг)
 2. Контроль якості енергопостачання (7 основних параметрів)
 3. Управління графіком споживання (зміщення графіка роботи вузлів на денний період зі збільшенням споживання енергії від СЕС)
 4. Компенсація пікових навантажень за рахунок накопичення енергії в АКБ
 5. Управління споживання енергії СЕС в пік генерації з включенням енергоємних навантажень (холодильні камери, системи ГВП і тд)
 6. Автоматизація та створення завдань для профілактичного обслуговування обладнання за рахунок аналізу споживання вузлів і механізмів з аналітикою аномального споживання енергії.
 7. Автоматичний контроль і захист від виходу з ладу для важливих вузлів, ліній, механізмів за рахунок установки додаткових датчиків (до 1000 датчиків температури, тиску, шуму, вібрації і тд)
 8. Оптимізація і аналітика споживання енергоресурсів за допомогою хмарної платформи Energy Brain
 9. Успішний світовий досвід експлуатації більше 25 років на підприємствах Світових Брендів.

Використовуючи вбудований аналізатор мережі, система аналізує всі енергоємні навантаження, з формуванням графіка за добу споживання, тим самим досягаючи компенсації денного споживання підприємства за рахунок сонячної генерації і оптимізуючи його режими споживання з метою зміщення по можливості графіків роботи (енергоємних і інертних) навантажень на денний час доби (бойлери , холодильники і т.д.), максимально використовуючи генерується енергію від СЕС.

Гібридна промислова СЕС працює за наступним алгоритмом – в першу чергу промисловий об’єкт буде споживати енергію від сонячних батарей, якщо в якийсь момент її (власної генерації) буде не вистачати для компенсації споживання підприємства, то «добиратися» відсутній обсяг енергії буде за рахунок накопиченої енергії в блоці акумуляторів, в разі нестачі енергії в блоці акумуляторів, система відновить споживання із зовнішньої мережі. Якщо власне споживання підприємства буде «нульовим», наприклад, у вихідний день – система максимально зарядить АКБ і вимкне інвертор і не дозволить віддавати зайву генерацію в зовнішню мережу.

Купити або замовити розрахунок гібридної промислової сонячної електростанції, ви можете зв’язавшись з фахівцями нашої компанії по тел. +38 067 512 5757 або відправити заявку на пошту office@energystorage.com.ua.

 

До основних переваг реалізації сонячних електростанцій можна віднести наступне:

• контроль і оптимізація енергоспоживання підприємством;

• зменшення до 35% річного споживання електроенергії

• компенсація потужності (реактив);
{1 } • мінімум витрат на обслуговування;

• тривалий термін служби обладнання (ФЕМ до 30 років, інвертори – 5 років).

Наше рішення це – мережева сонячна електростанція, яка в денний час доби зможе повністю або частково компенсує споживання електроенергії.

                                    Як працює СЕС для власного споживання.

Наша команда професіоналів пропонує комплексне рішення по проектуванню і реалізації СЕС в якості системи з компенсацією власного споживання електроенергії. Можливі варіанти реалізації гібридної генерації СЕС від фотомодулів так і з одночасною паралельної генерацією від вітрових установок (установка окремих вітрових і сонячних інверторів).

 

Перший варіант реалізації:

Ми пропонуємо нашим замовникам повний спектр послуг в сфері відновлюваної енергії: проектування, будівництво, введення в експлуатацію СЕС для компенсації власного споживання і подальше сервісне обслуговування.

Для цього мається на увазі використання спеціальних інтелектуальних аналізаторів мережі (Smart logger ), що обмежують потужність генерації СЕС.

Смарт логгер GoodWe SEC 1000 для моніторингу та обмеження генерації СЕС

 

Інтелектуальний контролер енергії здійснює збір і аналіз даних в режимі реального часу і передає їх на SEMS портал моніторингу даних. Автоматично регулює вихідну потужність, коефіцієнт потужності і інші параметри сонячної електростанції, обмежує генерацію СЕС по змінному струмі в внутрішню мережу підприємства.

 

Smart Meter

Призначений для аналізу споживання підприємством і обмеження генерації енергії СЕС з споживаної навантаженням електроустановки від мережі. Оперативно визначає значення напруги, струму, реактивної потужності, реактивної потужності, коефіцієнта потужності і частоти для передачі їх в систему управління і моніторингу СЕС.

 

 

 

 

 

Перевагою даних СЕС є простота їх реалізації. Відсутність необхідності тривалого і часто невиправдано дорогого оформлення технічної документації. Досить спроектувати, встановити мережеву сонячну станцію!

Даний варіант сонячної електростанції найбільш підходить для об’єктів в яких денне споживання електроенергії більше ніж в нічний час доби, тому що виробляється сонячними батареями електроенергія буде використовуватися найбільш ефективно. Так само необхідно підкреслити, що в нічний / вечірній час сонячна електростанція не генерує електроенергію і не зможе покривати ваше споживання.

При належному проектуванні СЕС та реконструкції існуючої електроустановки підприємства в подальшому можливо при мінімальних витратах часу і коштів отримати договір «Зеленого тарифу».

Другий варіант реалізації:

Цей варіант компенсації передбачає укладення договору з енергопостачальною компанією за взаємозаліком електроенергії (за нерегульованим тарифом, або за цінами оптового ринку електроенергії тільки при наявності оптової ліцензії на право продажу ел. енергії).

При укладенні цього договору, підприємство буде генерувати зайву енергію, вироблену вашої сонячною електростанцією, в загальні енергомережі і споживати її назад, безоплатно в нічний час або, під час пікового навантаження підприємства. На відміну від першого варіанта з використанням смарт Логгер, що обмежує потужність, ви використовуєте всю можливу генерацію СЕС (відсутня залежність генерується СЕС від власного споживання обладнання). Такий варіант особливо вигідний, якщо ваше підприємство працює по ночах і вам потрібна енергія і в нічні години. Слід зазначити що цей варіант є найбільш оптимальним щодо більш ефективного використання енергії, що генерується сонячною електростанцією, отже й ефективніше окупність вкладених інвестицій.

Згідно з твердженнями НКРЕКП, такий договір може укласти з будь-якою енергопостачальною компанією.

Переваги будівництва СЕС для самозабезпечення:

 • Відсутність тривалого оформлення документів.
 • Більше не треба переживати про підвищення тарифів.
 • Можливість паралельного підключення инверторного обладнання для поступового підвищення потужності.
 • Термін служби фотомодулів не менше 25 років.
 • Використання відновлюваної електроенергії.
 • Для роботи автономної СЕС немає необхідності купувати дорогі акумулятори.

Розрахункова генерація СЕС потужністю 292 кВт составляет 392,2 МВт/год

Результати роботи системи змодельовані відповідно до міжнародних баз даних ліцензійного ПЗ PV SYST radiation databases.

Економічний ефект від впровадження СЕС складе 1 176 700 грн. в рік (тариф 3 грн / кВт.)

                                                                                                    

Баланси та основні результати генерації СЕС

    Техніко-економічне обґрунтування проекту СЕС 292 кВт

Генерація Кіл-ть,
kВт·г
Ціна за 1 кВт·г, грн. Разом
Вартість електроенергії, вироблюваної СЕС за рік, грн. 139700 3 419100
Вартість спожитої електроенергії підприємством (з системи АСКУЕ). 40 000 кВт 3 120 000

 

Техніко-економічне обґрунтування Одиниці виміру Разом
Загальні інвестиції на придбання і монтаж обладнання          $ 85300
Загальні інвестиції на придбання і монтаж обладнання        грн. 2 303 100
Термін окупності інвестицій        лет 5.5
Курс  валют 27 грн./$

 

Інвестиції

Будівництво СЕС під ключ $           75130
Проект СЕС $           8500
Експертна оцінка стану покриття будівлі $           1670
Орієнтовний обсяг інвестицій складе:  85 300 $

Лізинг обладнання

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, для Вас надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні і не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій в будівництво СЕС більш ніж в 2 рази.
Лізинг дозволяє експлуатувати обладнання протягом визначеного договором періоду часу, за цей час підприємство виплачує лізинг за рахунок зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати його вартості лізингу.

Ставка придбання обладнання в лізинг становить близько 10-12% річних в євро.
Серед головних переваг лізингу можна виділити те, що придбане обладнання буде застраховано, клієнт істотно заощаджує первинних капіталовкладень і збільшує рентабельність власного бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним і вигідним фінансовим рішенням для розвитку і просування Вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про +» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких в пріоритеті – оптимальне використання фінансових коштів, розвиток власних промислових підприємств.

 

* Ціна на фотоелектричні модулі дійсна до 31 січня 2020 року (згідно з Рішенням Комітету ВР України з питань податкової політики про скасування податкових пільг для імпортерів обладнання для сонячних і вітроелектростанцій).

Для Отримання детальної информации Звертайтеся до наших фахівців, так само ви можете заповнити форму зворотнього зв’язку и ми зв’яжемося з вами.

Заповніть опитувальний лист і наші фахівці зроблять попередній розрахунок з найбільш оптимальним рішенням для Вас!