Мережева промислова СЕС потужністю 1,3 МВт

Опис мережевої промилової сонячної електростанції

”Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути технічні характеристики мережевої промислової сонячної електростанції потужністю 1,3 МВт, яку Ви можете замовити і купити в нашої компанії.

Мережева сонячна електростанція – це комплексне інженерне рішення, що дозволяє значно заощадити на споживанні електроенергії, а також дозволяє продавати вироблений її надлишок за високою вартістю (0,1386 євро за 1 кВт за умовою введення в експлуатацію до червня 2021 року). Зростання популярності альтернативної енергетики і її активне впровадження в Україні дозволяє з упевненістю говорити, що така станція повністю окупає себе протягом 4-6 років постійного користування.

Зелений тариф – економічний і політичний механізм, котрий залучає інвестиції в технології використання поновлюваних джерел енергії.

Цей механізм включає в себе три основні чинники:

• гарантований викуп всієї сгенеріроуемої енергії ГП (гарантований покупець);
• довгостроковий контракт на покупку всієї виробленої відновлюваної електроенергії;
• надбавка до вартості виробленої електроенергії.

Виходячи з нестабільності на енергоринку нашої країни, а саме систематичне підвищення тарифів на електроенергію, дане рішення є економічно вигідним капіталовкладенням.

Для отримання стабільного ефекту від ваших інвестицій ми рекомендуємо провести наступні роботи «під ключ», включаючи:

  • Аналіз електромереж і електроустановки підприємства з метою вивчення можливості підключення передбачуваної дахової сонячної електростанції.
  • 3-d моделювання розміщення обладнання і розрахунок генерації в програмних комплексах AutoCAD, SketchUP, PVsyst, PVGIS, і т.п.
  • Розрахунок вітрових і снігових навантажень на площині покрівлі, оцінка станів несучих конструкцій будівель і їх аналіз на несучу здатність для несення додаткових навантажень від монтажної системи СЕС і масивів фотомодулів.
  • Оформлення проектної документації для всіх етапів будівництва СЕС, юридичний супровід та оформлення погоджень, дозволів, декларацій і ліцензій в подальшому.
  • Розробка технічного завдання, супровід логістики для постачання обладнання та матеріалів, аналіз, підбір і комплектація СЕС продукцією кращих світових брендів, тільки з підтримкою в Україні і офіційною гарантією.
  • Професійний, якісний монтаж з контроль робіт згідно вимог служби замовника СЕС.
  • Пуск та налагодження обладнання нашими сертифікованими фахівцями.
  • Налаштування On-line моніторингу СЕС, з подальшим оперативним контролем основних режимів роботи сонячної електростанції.

Аналізуючи графік генерації мережевий сонячної електростанції можна зробити висновки:

Режим генерації сонячної станції (з обмеженням потужності) і графік споживання підприємства, максимально ефективніше буде наближатися до графіка генерації споживання підприємства (при ідеальних умовах сонячної активності виключно в літні місяці і в денний час доби). При наявності стабільного навантаження в електроустановці, в періоди з 8-00 до 10-30 та з 16-30 до 18-00, компенсація споживання підприємства від мережевої СЕС складе не більше 50%. Для більш ефективної компенсації зазначених обсягів споживання необхідно збільшити загальну потужність СЕС більш ніж на 30%. Більш того в зимовий період, коли споживання електроенергії зростає, а сонячна активність істотно знижується, компенсація споживання зводиться до нуля. Сумарно за рік, при роботі підприємства з гібридною СЕС, можлива компенсація обсягів річного споживання електроенергії не більше 40%.

Цей варіант реалізації ефективний для сезонних підприємств таких як пансіонати і бази відпочинку, з піками споживання в літні місяці.

Схема підключення СЕС

До основних переваг промислових сонячних електростанцій можна віднести наступне:

• енергетична незалежність від зовнішніх електромереж (стабільне енергопостачання);
• автоматизація виробництва дозволяє мінімізувати витрати на обслуговуючий персонал;
• компенсація потужності (реактив);

• мінімум витрат, для підтримки працездатності, після введення в експлуатацію;
• тривалий термін служби обладнання (ФЕМ до 30 років, інвертори – 25 років);
• окупність протягом 5-7 років;
• використання непридатних, для інших цілей, територій.

Існує два основних варіанта використання промислових сонячних електростанцій:

  • компенсація власного енергоспоживання;
  • реалізація вироблюваної електроенергії за «зеленим» тарифом.

Як приклад пропонуємо вам розглянути готове рішення мережевої сонячної електростанції сумарною потужністю 1.3 МВт. Встановлено 2899 фотоелектричних модулів від компанії Trina Solar.

 

Встановлене обладнання

Фотоелектричний модуль Trina Solar TSM-DE17M-450W Mono PERC

Продукція світового бренду з рейтингу Tier 1 від компанії Trina Solar завжди підтримувала високу надійність і стабільну генерацію завдяки в першу чергу за рахунок якісної сировини та подвійного контролю якості роботи технологічних лінії. Висока генерація фото модуля потужністю 450 Вт і ефективністю модуля до 20,6% з технологією виготовлення осередків Half-Cut і 9MBB струмопровідних шин (Multi Busbar), з вищою економією BOS. Температурний коефіцієнт втрат потужності генерації модуля є одним з найкращих в трійці світових лідерів не більше – 0.36% / ℃.

Серія Honey з 144 половинними осередками може генерувати велику кількість енергії, навіть при наявності часткових затенений модуля. Будучи одним з трійки лідерів в галузі виробництва модулів, нова серія Honey є найбільш популярною продукцією для будівництва побутових і комерційних СЕС, В першу чергу завдяки своєму рівню якості і надійності.

 

  Максимальна потужність, W                450

  Напруга холостого ходу, V                     49.6

  Струм короткого замикання, A            11.53

  ККД модуля %                                            20,6

  Тип модуля                                                 Монокристал, Half Cell

  Розміри, мм                                                2102×1040×35

   Вага, кг                                                        24

 

 

Детальна інформація по фотомодулю Trina Solar TSM-DE17M-450W

 

Мережевий промисловий інвертор GoodWe GW 80KHV-MT

Серія MT друге покоління промислових мережевих інверторів від компанії GoodWe потужністю  80 кВт.
Мережеві інвертора серії MT розроблені для промислових фотоелектричних систем, де важливі максимальна універсальність і рентабельність. Завдяки компактній конструкції та функції підвищення потужності, серія GoodWe MT G2 може забезпечити надзвичайно високу ефективність – 98,8%, що забезпечує більш швидку окупність інвестицій. Поліпшите свій збір енергії за допомогою чотирьох MPPT-трекерів, щоб мінімізувати вихідні втрати, викликані частковим затіненням і іншими ефектами невідповідності.

 

Номінальна потужність, W                      80000

Максимальна потужність, W                   120000

Макс. напруга, V                                          1100

Макс. эфективність,%                                99

Розміри, мм                                                  586х788х267мм

Вага, кг                                                           72

Гарантія                                                         5 років

 

Детальна інформація по мережевому инвертору GoodWe GW 80KHV-MT

 

Моніторинг роботи СЕС

 

Інтелектуальний контролер енергії- SEC1000 

 

Інтелектуальний контролер енергії здійснює збір і аналіз даних в режимі реального часу і передає їх на SEMS портал моніторингу даних. Автоматично регулює вихідну реактивну потужність, коефіцієнт потужності і інші параметри сонячної електростанції, обмежує вихід змінного струму в мережі, що дозволяє розподіляти системні ресурси більш ефективно.

 

 

 

Smart Meter

Призначений для балансування генерації енергії СЕС з споживаної навантаженням електроустановки від мережі.

Оперативно визначає значення напруги, струму, реактивної потужності, коефіцієнта потужності і частоти для передачі їх в систему моніторингу даних.

 

 

 

 

 

Результати роботи системи змодельовані для Миколаївській області відповідно до міжнародних баз даних ліцензійного ПЗ PV SIST radiation databases.

 

                                                                             

 

Лізинг обладнання

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, для Вас надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні і не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій в будівництво СЕС більш ніж в 2 рази.
Лізинг дозволяє експлуатувати обладнання протягом визначеного договором періоду часу, за цей час підприємство виплачує лізинг за рахунок зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати його вартості лізингу.

Ставка придбання обладнання в лізинг становить близько 10-12% річних в євро.
Серед головних переваг лізингу можна виділити те, що придбане обладнання буде застраховано, клієнт істотно заощаджує первинних капіталовкладень і збільшує рентабельність власного бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним і вигідним фінансовим рішенням для розвитку і просування Вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про +» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких в пріоритеті – оптимальне використання фінансових коштів, розвиток власних промислових підприємств.

 

Для отримання детальної інформації звертайтеся до наших фахівців, так само ви можете заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з вами.

Заповніть форму для більш детальної відповіді