Главная > Рішення > Сонячні електростанції > Комерційні СЕС > Промислові СЕС від 500 кВт > Мережева сонячна електростанція потужністю 636,5 кВт.

Мережева промислова сонячна електростаеція потужністю 636,5 кВт

Опис мережевої промилової сонячної електростанції

”Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути технічні характеристики мережевої промислової сонячної електростанції потужністю 636,5 кВт, яку Ви можете замовити і купити в нашої компанії.

Дахова мережева сонячна електростанція – це комплексне інженерне рішення, що дозволяє значно заощадити на споживанні електроенергії, а також дозволяє продавати вироблений її надлишок за високою вартістю (0,1386 євро за 1 кВт за умовою введення в експлуатацію до червня 2021 року). Зростання популярності альтернативної енергетики і її активне впровадження в Україні дозволяє з упевненістю говорити, що така станція повністю окупає себе протягом 4-6 років постійного користування.

Зелений тариф – економічний і політичний механізм, котрий залучає інвестиції в технології використання поновлюваних джерел енергії.

Цей механізм включає в себе три основні чинники:

• гарантований викуп всієї сгенеріроуемої енергії ГП (гарантований покупець);
• довгостроковий контракт на покупку всієї виробленої відновлюваної електроенергії;
• надбавка до вартості виробленої електроенергії.

Виходячи з нестабільності на енергоринку нашої країни, а саме систематичне підвищення тарифів на електроенергію, дане рішення є економічно вигідним капіталовкладенням.

Для отримання стабільного ефекту від ваших інвестицій ми рекомендуємо провести наступні роботи «під ключ», включаючи:

  • Аналіз електромереж і електроустановки підприємства з метою вивчення можливості підключення передбачуваної дахової сонячної електростанції.
  • 3-d моделювання розміщення обладнання і розрахунок генерації в програмних комплексах AutoCAD, SketchUP, PVsyst, PVGIS, і т.п.
  • Розрахунок вітрових і снігових навантажень на площині покрівлі, оцінка станів несучих конструкцій будівель і їх аналіз на несучу здатність для несення додаткових навантажень від монтажної системи СЕС і масивів фотомодулів.
  • Оформлення проектної документації для всіх етапів будівництва СЕС, юридичний супровід та оформлення погоджень, дозволів, декларацій і ліцензій в подальшому.
  • Розробка технічного завдання, супровід логістики для постачання обладнання та матеріалів, аналіз, підбір і комплектація СЕС продукцією кращих світових брендів, тільки з підтримкою в Україні і офіційною гарантією.
  • Професійний, якісний монтаж з контроль робіт згідно вимог служби замовника СЕС.
  • Пуск та налагодження обладнання нашими сертифікованими фахівцями.
  • Налаштування On-line моніторингу СЕС, з подальшим оперативним контролем основних режимів роботи сонячної електростанції.

 

 

Графік роботи мережевої СЕС

Аналізуючи графік генерації мережевий сонячної електростанції можна зробити висновки:

Режим генерації сонячної станції (з обмеженням потужності) і графік споживання підприємства, максимально ефективніше буде наближатися до графіка генерації споживання підприємства (при ідеальних умовах сонячної активності виключно в літні місяці і в денний час доби). При наявності стабільного навантаження в електроустановці, в періоди з 8-00 до 10-30 та з 16-30 до 18-00, компенсація споживання підприємства від мережевої СЕС складе не більше 50%. Для більш ефективної компенсації зазначених обсягів споживання необхідно збільшити загальну потужність СЕС більш ніж на 30%. Більш того в зимовий період, коли споживання електроенергії зростає, а сонячна активність істотно знижується, компенсація споживання зводиться до нуля. Сумарно за рік, при роботі підприємства з гібридною СЕС, можлива компенсація обсягів річного споживання електроенергії не більше 40%.

Цей варіант реалізації ефективний для сезонних підприємств таких як пансіонати і бази відпочинку, з піками споживання в літні місяці.

 

Схема підключення СЕС

 

Загальний опис сонячної електростанції 636,5 кВт

Передбачається будівництво сонячної електростанції 636,5 кВт з монтажем тисячі шістсот тридцять дві шт. фотоелектричних модулів потужністю 390 Вт, з розміщенням їх на площинах покрівлі будівель. Сонячна електростанція зі статичним кутом нахилу фотоелектричних модулів 25 ° і орієнтацією їх на південь. При попередньому аналізі площин покрівлі були обрані найбільш ефективні для отримання більш оптимальної середньорічної генерації.

 

Рекомендоване до установки обладнання

Модуль GCL-M3 з 72 осередками виготовлені з монокристалічного кремнію з технологією MONO PERC, 5ВВ шинами генерує велику кількість енергії в порівнянні з полікристалічний фотомодуля. Будучи одним з трійки лідерів в галузі виробництва модулів, нова серія М3 є найбільш популярною продукцією для будівництва побутових і комерційних СЕС, в першу чергу завдяки своєму рівню якості і надійності. Висока генерація фото модуля потужністю 390 Вт і ефективністю модуля до 20,6% з технологією виготовлення осередків mono PERC і 5BB струмопровідних шин.

 

 

Фотоелектричний модуль GCL-M3/ 72H 390

GCL System Integration Technology Co. Ltd є міжнародною енергетичною компанією, що спеціалізується у виробництві електроенергії. У групі, заснованої в 1990 році, зараз працюють 30 000 чоловік. GCL забезпечує 29,1% загального світового обсягу виробництва фотомодулів.

Максимальна потужність, W             390
Напруга холостого ходу, V                 48.3
Струм короткого замикання, A         10.29
ККД фотомодуля,%                              20.6
Тип фотомодуля                                    монокристал, виготовлений за технологією Half-Cell
Розміри, мм                                             1986x992x35
вага, кг                                                      22.6

Детальна інформація по фотомодулям GCL-M3/ 72H 390

Інверторне обладнання Goodwe  GW 50K-MT

Завдяки компактній конструкції та високому коефіцієнту перевантаження АС / DC, виробник дозволяє перевищення потужності підключаються груп фотомодулів до 70кВт а це 40%, Інвертор GoodWe MT G2 може гарантує високу ефективність – 98,8%, що забезпечує більш швидку окупність інвестицій. Чотири MPPT інвертора, істотно полегшують збір енергії за допомогою MPPT-трекерів, це мінімізує вхідні втрати генерації, викликані частковим затіненням і іншими ефектами.

 

Номінальна потужність, W                      50000
Максимальна потужність, W                   65000
Макс. напруга, V                                         1000
Макс. Ефективність,%                               98.7
Діапазон робочих температур,              від -30 С до +60С
Розміри, мм                                                  586х788х267
Вага, кг                                                          59
Гарантія                                                        5 років

 

 

 

Детальная інформація по мережевому інвертору Goodwe  GW 50K-MT

Розрахункова генерація 856 мВт/рік

Результати роботи системи змодельовані для Миколаївскій облсті відповідно до міжнародних баз даних ліцензійного ПЗ PVSIST. Економічний ефект від впровадження СЕС становитиме 3 600 850 грн. на рік.

* При «зеленому тарифі» на ел. енергію 4,2066 грн / кВт

                                                                             

Техніко-економічне обґрунтування проекту СЕС 636,5 кВт

    Тип станції     с 01.01.2020
     по 31.12.2024
 з 01.01.2025
   по 31.12.2029
    Дахова СЕС 0,1476 Євро за кВт*год 0,13 Євро за кВт*год

 

      Кіль-ть,
МВт·год/рік
Ціна за 1 кВт·год ,грн. (в т.ч. НДС 20%)      Разом
Вартість електроенергії, вироблюваної СЕС за рік, грн 856 4,2066 3 600 850

 

Техніко-економічне обґрунтування Одиниці вимірювання Разом
Загальні інвестиції на придбання і монтаж обладнання $ 399 675
Загальні інвестиції на придбання і монтаж обладнання грн. 10 391 550
Термін окупності інвестицій (орієнтовно, з урахуванням оподаткування) років 4
Курс  валют ( на 02.03.2020 ) 26грн/$ 28,5 грн/євро
Вартість СЕС за 1 Вт $ 0.63 $/1Вт

 

Інвестиції

Будівництво СЕС (під ключ) $ 399 475 $
Проектування СЕС $ 500 $
                          Орієнтовний обсяг інвестицій складе:  399 975 $

 

Дані надані на основі реалізованого проекту в Херсонській області.

 

Лізинг обладнання

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, для Вас надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні і не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій в будівництво СЕС більш ніж в 2 рази.
Лізинг дозволяє експлуатувати обладнання протягом визначеного договором періоду часу, за цей час підприємство виплачує лізинг за рахунок зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати його вартості лізингу.

Ставка придбання обладнання в лізинг становить близько 10-12% річних в євро.
Серед головних переваг лізингу можна виділити те, що придбане обладнання буде застраховано, клієнт істотно заощаджує первинних капіталовкладень і збільшує рентабельність власного бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним і вигідним фінансовим рішенням для розвитку і просування Вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про +» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких в пріоритеті – оптимальне використання фінансових коштів, розвиток власних промислових підприємств.

 

Наші сертифікати


Для отримання детальної інформації звертайтеся до наших фахівців, так само ви можете заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з вами.

Заповніть форму для отримання більш детальної інформації