Главная > Новини > Акумуляторна батарея Centipede, запущена Powin

Акумуляторна батарея Centipede, запущена Powin

Батарея має модульну конструкцію із попередньо інтегрованими сегментами, що містять батареї, системи терморегулювання та безпеки. Конструкція забезпечує масштабованість та підтримує зберігання до 200 МВт-год на акр.

Американська компанія Powin, що спеціалізується на зберіганні енергії, оголосила про випуск Centipede, модульної системи накопичення енергії на батареях. Система складається із попередньо інтегрованих модульних блоків, що містять батареї, обладнання для терморегулювання та інші елементи безпеки.

Компанія заявила, що в порівнянні з сучасними модульними системами зберігання енергії Centipede вимагає вдвічі менше часу на закупівлю та розгортання та займає на 30% менше місця на об’єкті, знижуючи при цьому вартість життєвого циклу. Акумулятор Stack750E стане першим пристроєм, інтегрованим у систему Centipede, та розрахований на тривалість роботи від 2 до 4 годин. Конструкція забезпечує масштабованість та підтримує зберігання енергії до 200 МВт-год на акр.

Батарейний модуль третього покоління був оновлений новими системами терморегулювання, що за словами Powin дозволить скоротити час обслуговування на 80%. Модульні блоки дозволяють здійснювати детальний контроль та моніторинг системи, підвищуючи рівень безпеки.

Масове виробництво Centipede очікується наприкінці першого кварталу 2022 року, а перші поставки заплановані на рік пізніше. Компанія Powin заявила, що вже уклала контракти на постачання акумуляторної системи більш ніж на 2 ГВт/г із багатонаціональними незалежними виробниками електроенергії та комунальними підприємствами.

Президент Powin Джефф Браун сказав, що платформа сприятиме збільшенню впровадження відновлюваних джерел енергії, альтернативним варіантам без дротів та децентралізації електроенергії. “Під час створення Centipede ми ретельно переосмислили всю екосистему зберігання енергії, включаючи ланцюжок поставок, апаратне забезпечення батарей і баланс системи”, – сказав він.

Під час розробки Centipede компанія Powin співпрацювала з Energy Safety Response Group (ESRG), незалежною випробувальною фірмою, щоб підтвердити ефективність систем безпеки літій-іонних батарей. Дослідження ESRG показало, що у разі відмови та спалаху вогонь не поширюється від одного блоку до іншого, а ризик вибуху сусідніх блоків ефективно знижується. Система перевищила стандарти UL, заявила компанія.

Надіслати заявку