Главная > Новини > Smart Grid (розумні мережі) > Enel X, EDF проекти для демонстрації можливостей, переваг промислових мікросетей на сонячних батареях з додатковими накопичувачами

Enel X, EDF проекти для демонстрації можливостей, переваг промислових мікросетей на сонячних батареях з додатковими накопичувачами

Комерційні та промислові (C & I) мікромережеві проекти були присуджені компаніям Enel X і EDF Renewables North America в самих різних умовах в США, як з використанням комбінації сонячних фотоелектричних станцій, так і зі стаціонарними системами накопичення енергії для поліпшення якості повітря, скорочення викидів парникових газів і підвищення стійкості до зовнішніх впливів.

Enel X, підрозділ нових технологій та інноваційних енергетичних рішень італійського комунального підприємства Enel, буде працювати з компанією Eaton по управлінню електроенергією над будівництвом мікромереж в Пуерто-Ріко для фабрики Eaton, яка виробляє автоматичні вимикачі.

У недавньому минулому система електропостачання Пуерто-Ріко сильно постраждала від ураганів, і роботи по її відновленню тривають. Регулюючий орган – Енергетичне бюро Пуерто-Ріко – включило в свій останній комплексний план використання ресурсів (IRP) мета до 2025 року створити понад 1300 МВт систем накопичення енергії і понад 3500 МВт нових сонячних електростанцій, з тим щоб відновити більш чисту і стійку мережу.

Проект включатиме в себе 5 МВт потужності генерації сонячних фотоелектричних станцій та близько 1,1 МВт / 2,2 МВт-год стаціонарної системи BESS, інтегрованої з існуючої електричної інфраструктурою на місці. В рамках партнерства Enel X і Eaton за проектом, Enel X будуватиме, володіти та експлуатувати мікромереж від імені Eaton.

Це буде включати в себе інтеграцію програмного забезпечення для оптимізації розподілених енергетичних ресурсів (DERs) Enel X, яке може допомогти максимізувати цінність проекту в різних областях застосування. У той же час компанія Eaton надасть експертні знання по установці і деякі ключові технологічні компоненти системи, включаючи мікросетевой контролер і балансувальне електророзподільної обладнання заводу (BOP).

Президент Eaton з електротехнічного сектору в Північній і Південній Америці сказав, що партнери по проекту “оцінюють додаткові можливості в регіоні щодо спільного використання мікромереж як послуги”, вибравши компанію Enel X в якості свого партнера по проекту в Пуерто-Ріко, щоб “допомогти нам забезпечити більш стійку і життєздатну енергетику для суспільства “.

Порт Сан-Дієго нагородив “реплицируемой” проектом EDF Renewables N America.

Компанія EDF Renewables North America, як і компанія Enel X, яка також є новим і екологічно чистим підрозділом європейського комунального підприємства, виграла проект по створенню мікромереж в порту Сан-Дієго в Каліфорнії в рамках конкурсного відбору.

Мікромережа спрямована на зменшення впливу діяльності порту на навколишнє середовище, в тому числі на поліпшення якості повітря, збільшення використання відновлюваних джерел енергії та скорочення викидів парникових газів. З п’яти отриманих пропозицій компанія EDF була визначена як “автор, який вніс найбільшу кількість пропозицій”, і 10 листопада рада уповноважених порту схвалив установку проекту.

Розташований на морському терміналі на Десятій авеню порту, який проходить велику програму реконструкції, об’єднаний портовий район Сан-Дієго визначив кращі варіанти дизайну мікромереж в 2018 році, які передбачали установку сонячних електростанцій потужністю 700 кВт на даху і системи наземних систем накопичення енергії потужністю 700 кВт / 2500 кВт / год.

“Це принципово нова щступень для порту, і ми надзвичайно пишаємося тим, що знаходимося в авангарді зусиль з використання екологічно чистої енергії і демонстрації енергетичної стійкості”. Ми скоро станемо одним з небагатьох портів в світі, де на вантажному терміналі буде працювати мікросистема, що працює на відновлюваних джерелах енергії “, – заявив віце-президент ради директорів порту Сан-Дієго Майкл Цукет (Michael Zucchet).

“Ми з нетерпінням чекаємо демонстрації відтворюється моделі, яка може бути використана іншими портами в Каліфорнії і по всьому світу”.

Загальна вартість проекту складе близько 9,6 млн. Доларів США. Сам порт заплатить 4,2 млн. Доларів США за проект, а його партнер, університет Сан-Дієго, вкладе трохи більше 200 тис. Доларів США. Внесок у розмірі 4,9 млн. Доларів США на покриття цих витрат надійде від Енергетичної комісії Каліфорнії (CEC) через свою схему грантів EPIC (Electric Program Investment Charge, EPIC). EPIC підтримує наукові і технологічні дослідження, спрямовані на прискорення переходу до екологічно чистої енергії шляхом просування нових і пред-комерціалізованих технічних рішень, які приносять відчутну користь електричним платникам в штаті. Грант проекту присуджується в рамках програми Business Case Demonstration for Advanced Microgrids (Демонстрація бізнес-плану передових мікромереж): для проектів, які сприяють досягненню цілей Каліфорнії в області чистої енергії за рахунок скорочення викидів і поліпшення якості повітря, демонструють стійкі, надійні і безпечні системи, забезпечують технологічні досягнення і прориви, а також надають відтворювані моделі для подальшого поширення подібних рішень.

Важливим фактором у прийнятті CEC рішення про підтримку проекту, а також в утвердженні його Правлінням порту є те, що 2,77 млн. Дол. США витрат на будівництво, які будуть оплачені компанією EDF, будуть перевищені на 3,2 млн. Дол. Це було засновано на економії енерговитрат, змодельованої постачальником послуг Burns & McDonnell з використанням програмного інструменту “Модель радника національної лабораторії з поновлюваних джерел енергії” (NREL), а також Інститутом досліджень в галузі електроенергетики (EPRI) з використанням власного інструменту “Оцінка вартості розподілених енергоресурсів” (Distributed Energy Resources-Value Estimation).

Надіслати заявку