Главная > Новини > GoodWe виводить на ринок акумуляторну систему Lynx C 60 кВт-год для комерційних і промислових об'єктів

GoodWe виводить на ринок акумуляторну систему Lynx C 60 кВт/год

Компанія GoodWe оголосила про запуск акумуляторної системи Lynx C ємністю 60 кВт-год, розширивши свій портфель систем зберігання енергії для комерційних та промислових об’єктів (C&I). Розроблена для безперешкодної інтеграції з гібридним інвертором ET 15-30 кВт, система пропонує гнучкість для універсального розширення, адаптуючись до зростаючих енергетичних потреб малих і середніх сценаріїв, таких як індустріальні парки, сільськогосподарське застосування та комерційні комплекси.

Щоб задовольнити вимоги клієнтів щодо простої в установці системи інвертор-батарея, шафа Lynx C 60kWh включає зручний відсік для інвертора серії ET15-30kW, що разом представляє комплексне рішення для зберігання енергії, полегшуючи ефективне резервне копіювання енергії, зменшення пікових навантажень та оптимізацію управління навантаженням.

Зосереджуючись на сценаріях C&I протягом останніх років, GoodWe випускає акумулятор Lynx C 60kWh, що є важливим стратегічним доповненням до свого портфоліо C&I. Гібридний інвертор доповнює цю ситему.

“Ми раді представити Lynx C 60kWh, інноваційне рішення для зберігання енергії, яке відображає прихильність GoodWe до розвитку відновлюваної енергетики. Це значний крок вперед у нашому прагненні надавати ефективні та масштабовані енергетичні рішення”, – прокоментував віце-президент компанії Рон Шен.

Компанія GoodWe є надійним лідером з виробництва гібридних інверторів.

Надіслати заявку