Главная > Новини > Smart Grid (розумні мережі) > Системи BESS замінюють мережі віддалених домогосподарств Австралії

Системи BESS замінюють мережі віддалених домогосподарств Австралії

Уряд Західної Австралії високо оцінило використання сонячної енергії та батарей для забезпечення електроенергією віддалених домогосподарств і підприємств після того, як Western Power замінила дорогі 230-кілометрові мережеві з’єднання на автономні енергосистеми, що призвело до скорочення витрат і підвищення надійності.

В даний час завершено розгортання 52 автономних енергосистем Western Power, що дозволило прибрати близько 230 км повітряних ліній електропередач, вдалося уникнути дорогої заміни близько 230 км повітряних ліній електропередач.

Автономні енергосистеми (SAPS) поєднували в собі різну кількість сонячної енергії, акумуляторів і резервного дизельного генератора, все в залежності від потреб клієнтів і споживання, і були розподілені по десяткам будинків в Середньо-Західному регіоні Західної Австралії (північ Перт), голдфілдс, східні райони Уітбелт і Грейт-Південний.

У віддалених районах для підтримки з’єднання з основною мережею можуть знадобитися кілометри вразливих стовпів і проводів, які порівняно дороги в обслуговуванні і при пошкодженні ліній можуть залишити вдома і підприємства без електрики на кілька днів.

Зниження витрат на сонячну енергію і зберігання енергії в акумуляторах в даний час означає, що може бути економічно ефективним заміна дорогих стовпів і проводів на сонячну енергію і зберігання на місці. Мережі в східних штатах, особливо на Новому Південному Уельсі, заохочуються відповідно до нових правил, які допускають таку практику, і новими галузевими стимулами, які будуть карати мережі за відмову від енергопостачання.

Видалення ліній електропередач також поліпшить благоустрій земель для фермерів, через які вони перетнули землю, а також знизить ризик лісових пожеж, викликаних падінням ліній електропередач.

Розгортання 52 SAPS послідувало за первісним випробуванням, проведеним Western Power, в ході якого в 2016 р первісна група з шести домогосподарств отримала автономні системи електропостачання. Це випробування перевершило всі очікування: за три роки вдалося уникнути більш ніж 200 годин перебоїв в електропостачанні.

У Вансброу компанія Western Power також випробує використання мікромереж, в яких два приміщення обслуговуються однією автономною системою електропостачання, що дозволяє розділити електроенергію між двома приміщеннями без необхідності підключення до основної мережі WA.

“Автономні енергосистеми – це економічний та інноваційний підхід до забезпечення електроенергією регіональних замовників WA,” – каже міністр енергетики Західної Австралії Білл Джонстон (Bill Johnston).

“Використання SAPS є частиною зобов’язань уряду McGowan щодо забезпечення надійного і безпечного електропостачання наших клієнтів, які знаходяться на кордоні мережі.

“Ми досягли значного прогресу в переході до низьковуглецевої майбутньому завдяки недавньому випуску” Повного системного плану “,” Дорожньої карти “DER, великий акумуляторної батареї і введення в експлуатацію технології SPS”, – додав Джонстон.

Після попередніх випробувань, проведених Western Power, уряд Західної Австралії внесли поправки до відповідного законодавства, що дозволяють домашнім господарствам і підприємствам обслуговувати автономні енергосистеми, коли це економічно більш ефективно, ніж обслуговування мережевих з’єднань.

Успішне розгортання автономних енергосистем може привести до більш широкого впровадження, при цьому компанія Western Power вже визначила близько 15 000 споживачів, які можуть отримати вигоду з відключення від мережі

Надіслати заявку