Главная > Новини > У бельгійській мережі буде розміщена система накопичення енергії потужністю 25 МВт 100 МВт*г

У бельгійській мережі буде розміщено батарею потужністю 25 МВт 100 МВтч

Система накопичення енергії, яка має бути введена в експлуатацію приблизно через рік, буде поставлена ​​фінською компанією Wärtsilä і надаватиме послуги, включаючи резервне живлення та регулювання частоти.

Фінська компанія Wärtsilä, яка виробляє морське та енергетичне обладнання, сьогодні оголосила про свій вихід на бельгійський ринок систем накопичення енергії з постачанням літій-іонної батареї потужністю 25 МВт/100 МВт*г, яка буде встановлена ​​наступного року.

Wärtsilä заявила, що замовлення для неназваного клієнта було замовлено минулого місяця, і що вона поставить модульну літій-іонну фосфатну (LFP) акумуляторну систему зберігання GridSolv Quantum, а також систему керування енергією GEMS Digital Energy Platform.

Компанія заявила, що система використовуватиметься для регулювання електричної мережі шляхом надання послуг, включаючи резервне живлення, регулювання частоти, диспетчеризацію потужності та підтримку напруги.

Очікується, що система акумулювання енергіїї буде введена в експлуатацію протягом останніх трьох місяців наступного року. Wärtsilä не повідомила вартість контракту.

У прес-релізі, випущеному сьогодні компанією Wärtsilä у зв’язку з публікацією замовлення, директор з енергетичного бізнесу в Європі Пекка Толонен сказав: “Цей проект знаменний для Wärtsilä як наш перший на сьогоднішній день проект у Бельгії та ще одна важлива віха у справі забезпечення сучасної гнучкості енергосистеми. Ми бачимо велику можливість і першорядну необхідність розширення впровадження систем накопичення енергії в Європі… щоб використовувати всі переваги переривчастої відновлюваної енергії на всьому континенті”.

Надіслати заявку