Главная > Новини > Нові продукти накопичення енергії в Європі від компаній Trina, Sungrow

Нові продукти накопичення енергії в Європі від компаній Trina, Sungrow

Минулого тижня на виставці Intersolar Europe компанія Trina Storage представила свою нову BESS на літій-залізофосфатні (LFP) батареях для комунального сектора, а компанія Sungrow – свою нову лінійку батарейних накопичувачів для житлових приміщень.

Trina Storage, підрозділ по зберіганню енергії вертикально інтегрованого виробника сонячних фотоелектричних модулів Trina Solar, очолюваного китайською компанією, пропонує повністю інтегровані рішення в області акумуляторних систем зберігання енергії (BESS) для ринків поновлюваних джерел енергії і мережевих систем зберігання.

Після офіційного запуску Trina Storage в лютому цього року, на який недавно відбувся торговому заході Intersolar Europe / Electrical Energy Storage Europe в Мюнхені, Німеччина, компанія представила Elementa, свій батарейний шафа LFP.

Elementa – це повністю інтегрована, модульне рішення для зберігання енергії, призначене для установки за принципом “підключи і працюй”, при цьому потрібно менше кабелів, а логістика простіше, ніж у деяких конкурентів. Ця стандартизована конструкція допомагає скоротити час установки на 70%, а спрощення процесу може знизити капітальні витрати (CAPEX) на системи більш ніж на 5%, стверджує Trina Storage.

У корпоративному відеоролику, розміщеному компанією на YouTube, показано, що мінімальна потужність з рідинним охолодженням складає 1 800 кВт-год, а коефіцієнт C – 0,25 -1 C. Система розроблена таким чином, щоб її можна було масштабувати відповідно до вимог замовника . Повністю інтегрований “означає, що він включає в себе батареї і систему управління батареями (BMS), терморегулювання і функції безпеки.

Trina Storage стверджує, що це також забезпечує простоту обслуговування і більш високу експлуатаційну готовність. Двунаправленная проточна система рідинного охолодження забезпечує рівномірне розсіювання тепла, що означає збільшення терміну служби батареї і підвищення продуктивності.

Компанія Trina Storage представила проект потужністю 50 МВт в Великобританії

Хоча модульне рішення Elementa буде доступно з 2022 року, компанія також офіційно оголосила про свій перший великомасштабному проекті BESS, який знаходиться в сільській місцевості Кембріджшир, Англія.

Trina Storage поставила інтегрований BESS на 50-мегаваттний об’єкт Burwell компанії SMS Plc. SMS – британська компанія, що займається енергетичною інфраструктурою і послугами.

BESS була розроблена “дуже безпечним способом і фактично повністю захищена на роки вперед”, – сказав технічний координатор проекту Trina Storage Панагіотіс Камперідіс.

Керуючий директор SMS по мережевих систем зберігання енергії Джон Флаерті сказав, що його компанія будує “великий парк” проектів BESS по всій Великобританії.

Об’єкт в Буруелле включає в себе 15 відсіків акумуляторних елементів CATL з системами перетворення енергії (PCS), обладнання середньої напруги і великий трансформатор 132 кВ, підключений до місцевого оператора розподільної мережі (DNO). За словами Флаерті, підключення до електромережі дозволяє SMS отримати доступ до всіх доступних послуг, що приносить дохід.

Директор з проектування і проектам SMS Філ Норріш сказав, що завдяки компанії Trina Storage в проекті використовується один з перших в Великобританії продуктів CATL з рідинним охолодженням. Всього на об’єкті потужністю 50 МВт / 56,2 МВт / год розміщено 157 акумуляторних батарей. Норріш зазначив, що крім повної поставки обладнання, компанія Trina допомагала контролювати управління проектом і вирішувати будь-які проблеми, що виникають.

Sungrow запустила побутової BESS з конфігурацією до 25,6 кВтг

Elementa компанії Trina виведе її на поле конкуренції, що поставляє модульні, інтегровані і контейнерні рішення для великомасштабного застосування, яке також включає в себе Megapack від Tesla, LeBlock від Leclanche, Intensium Max від Saft і інші продукти від Fluence, Wärtsilä і PylonTech.

Китайська компанія Sungrow, яка виробляє сонячні фотоелектричні інвертори, недавно випустила свій власний новітній продукт такого роду. Energy-Storage.news недавно повідомляв, що американська компанія Key Capture Energy купує 390 МВт таких інверторів для своїх проектів, але на виставці Intersolar Europe компанія Sungrow зосередилася на випуску нових продуктів для житлових приміщень.

Поряд з новими побутовими фотоелектричними инверторами, які охоплюють як 1-фазне, так і 3-фазне живлення і мають потужність від 2 кВт до 20 кВт, і гібридними инверторами потужністю від 3 кВт до 10 кВт, Sungrow представила високовольтну акумуляторну систему.

Доступна ємність варіюється від 9,6 кВт-год до 25,6 кВт-год. Включаючи інвертор і батареї з розширюється ємністю, система накопичення енергії (ESS) розроблена для простої установки “підключи і працюй”. Компанія Sungrow заявила, що на більшості ринків її може встановити один монтажник.

ESS забезпечує самопотребленіе відновлюваної енергії на місці, а також автоматичне резервне копіювання, яке безперебійно спрацьовує в разі відключення електроенергії. Вона також може бути налаштована на отримання енергії з мережі в більш дешеве непіковий час і може бути встановлена ​​поруч з існуючими побутовими фотоелектричними системами. Крім того, за допомогою додаткових інверторів її можна адаптувати для малих і середніх комерційних додатків, яким потрібна потужність до 50 кВт.

Як інвертори, так і акумуляторні системи можна контролювати за допомогою платформи моніторингу iSolarCloud від Sungrow.

Надіслати заявку