Главная > Рішення > Сонячні електростанції > СЕС до 50 кВт > Гібридні СЕС > Автономна сонячна електростанція 15 кВт

Гібридна сонячна електростанція 15 кВт

Цiна: 16300$ 15299$

Автономна станція для дому 15 квт

Автономна  сонячна станція 15 кВт

Часті відключення електроенергії та дуже не стабільні, не якісні мережі – це предмет постійних нарікань та джерело проблем для багатьох регіонів України в період війни. Автономна сес  це найоптимальніше вирішення всіх перерахованих вище проблем з енергопостачанням. Особливо це актуально зараз у воєнний період коли є графіки відключення електроенергії, автономна станція 15 кВт дозволить Вам заощадити до 60% рахунків за електроенергію та отримати автономне енергопостачання.

Автономна станція 15 кВт ідеально вписується в умови автономної роботи будинку чи невеликого підприємства  та мають широкий діапазон можливостей застосування. Основною їх перевагою є можливість гнучкість у роботі, генерація СЕС в денний час від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) енергія використовується для оптимізації власного споживання з можливістю віддачі надлишків у мережу кооперативу. і  накопичення в (АКБ) та надалі компенсацією  власного споживання  у вечірній час або забезпечення безперебійного енергопостачання. Накопичена енергія заряду в АКБ компенсує зменшення або збільшення напруги від зовнішньої мережі, тим самим забезпечуючи повну енергонезалежність і поліпшення якості та стабільності роботи електрообладнання дачного будинку.

Автономна сонячна стація 15 кВт переваги :

Перевагою Автономної СЕС є економічність і гнучкість у роботі, генерація СЕС в денний час від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) енергія використовується для оптимізації власного споживання з можливістю і накопичення надлишків в енергопостачання в подальшій компенсації . Накопичена енергія в АКБ компенсує зменшення або збільшення напруги від зовнішньої мережі, тим самим забезпечуючи повну енергонезалежність і покращуючи якість мережі та довговічність роботи електроустаткування будинку.

Наша автономна станція  у місті Бровари

Автономна СЕС ідеально вписується в умови роботи з нестабільними мережами та мають широкий діапазон можливостей застосування для житлових будівель. Наразі в Україні часто застосовуються для будівництва автономних станцій два типи автономних чі гібридних інверторів а саме:

Інвертори з низьковольтними акб (потужністю від 5 квт до 15 кВт) і номінальною напругою акб 48В. Основний недолік – це робота батарей з великими струмами заряду чі розряду акб, дуже тривалим часом заряду акб (до 4 годин) та обмеженням максимальної місткості масивів акб, що підключаються (не більше 20 кВт/год).
Інвертори з високовольтними акб (потужністю від 10 кВт до 60 кВт) з діапазоном робочої напруги батареї від 150В до 600В, завдяки цьому вони більш надійні та мають досить швидкий час заряду акб (до 2 годин).  Перевагою є більш висока ємність акб (від 10 до 60 кВт/год) та можливість підключення додаткової батареї ємністю до 50кВт/год/.

  • короткочасне підвищення потужності електроустановки (за рахунок запасеної резервної потужності в АКБ), можливість компенсації реактивної складової роботи обладнання;
  • виконання функції не тільки резервного, але й автономного електропостачання, завдяки наявності в комплекті сонячних батарей;
  • можливість забезпечувати автономне електропостачання протягом досить тривалого часу;
  • можливість забезпечувати генерацію надлишків енергії у мережу;
  • зменшення залежності цін на енергоресурси;
  • онлайн моніторинг та контроль за роботою системи (режим роботи, ступінь заряду тощо) через інтернет;

Основне обладнання:

Сонячні електростанції 20 кВт завжди доступні на наших складах та представництвах у місті Київ, Хмельницький та Миколаїв. Автономна станція 15 кВт  з поетапною реалізацією допоможе Вам реалізувати  за бажанням замовника  автономне, якісне а головне економне- енергозабезпечення . Для цього необхідно надіслати запит до нашої компанії будь-яким зручним способом (заповнити та відправити прикріплений опитувальний лист).

Вивчивши місце розташування СЕС, особливості її експлуатації, наші фахівці підготують Вам комерційну пропозицію в найкоротші терміни.

Придбати або замовити розрахунок автономної станції до 50 кВт

 ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії!

Відправити заявку

 

Автономна сонячна станція  15 кВт комплектація

Обладнання Опис Кількість
Фотомодулі Trina Solar DE18M(II) 495W  48 шт.
Гібридний інвертор Sofar Solar HYD 15 KTL-3PH  1 шт.
В.В. акумулятор акб S.P.E. 20 кВт/годин  1 комплект
Конструкційний матеріал Монтажний профіль, кріплення для фем  1 комплект
Кабель по постійному струму 1х6 мм² ( КВЕ Німеччина)  100м — 150м
Кабель по змінному струму 1х16 мм²  5м — 30м
Захисна автоматика Блоки захисної автоматики по AC/DC  2 шт.
Витратні матеріали Конектори, комплект заземлення, фурнітура …. Комплект
Роботи по встановленню

Збільшена кількість фотомодулів на 20% від номінальної потужності СЕС гарантує забезпечення більш ефективної генерації та одночасний заряд блоку акумуляторів навіть за умови недостатньої освітленості та в зимовий період.

 

Фотомодуль  Trinasolar Vertex_DE18M(II) 495Вт

Висока генерація фотомодулів Trinasolar потужністю 495 Вт та ефективністю модуля до 20,7% з технологією виготовлення осередків Half-Cut та 9MBB струмопровідних шин (Multi Busbar), з більш високою економією BOS. Нова серія Vertex з 144 від Trinasolar з половинними осередками генерує велику кількість енергії, навіть за наявності часткових затінень модуля. Температурний коефіцієнт втрат потужності генерації модуля є одним з найкращих у трійці світових лідерів не більше — 0.36%/℃.

 

Технологія                                  Half Cell, 9ВВ

Номінальна потужність         495 Вт

Максимальна напруга            42.60 В

Максимальний струм             11.63 А

ККД                                              20.7 %

 

                                                                                     

 

 

Повна технічна інформація фотомодулів Trina Solar  

 

Трифазний гібридний інвертор Sofar Solar HYD 15KTL-3PH

Гібридний інвертор Sofar Solar 15 кВт є частиною найбільш ефективного та адаптованого рішення для побудови побутових сонячних електростанцій для роботи у важких умовах дачних кооперативів. Застосування цього інвертора Sofar Solar в якості центрального елементу міні сонячної електростанції для дачі та будинку є найбільш оптимальним, що включає численні переваги для користувача, будучи центральним елементом для управління всією системою безперебійного енергопостачання домоволодіння.

Эко Про плюс – доставка, монтаж, гарантия, сервис.

Маючи гнучке налаштування основних режимів роботи інвертора під індивідуальні умови застосування на кожному об’єкті, це дозволить отримати максимальну економію на рахунках за електроенергію та ефективне використання сонячної енергії.
Онлайн моніторинг всіх основних параметрів і режимів роботи через зв’язок Wi-Fi на Ваш смартфон.
У разі відключення зовнішнього енергопостачання від мережі загального користування, інвертор протягом 10 мілісекунд автоматично переходить у режим джерела безперебійного живлення.

 Система накопиченняя енергії 

Домашня система накопичення енергії  успішно поєднується з гібридною сонячною електростанцією, надаючи користувачам можливість використовувати екологічно чисту енергію 24 години на добу в будь-який час доби. Зберігає енергію, що генерується сонячною електростанцією в АКБ, і використовуючи її по необхідності, це не тільки зменшує рахунки на оплату електроенергії, але й покращує якість енергопостачання, а також забезпечує безперебійним енергопостачанням споживача.

  Купити високовольтний акумулятор для  гібридного інвертора  в Україні за найкращою ціною (250уе за 1кВтгодину), можливо у нашій компанії за посиланням:

Енергоємність акумуляторних батарей від 10 кВт/год до 50кВт/год. Тривалий термін експлуатації Lifepo4 осередків акумуляторних батарей мають понад 6000 циклів заряд/розряд, термін служби понад 15 років.

У представлену вам гібридну СЕС можливо підключити SmartGrid систему управління енергоресурсами для дому.

Монтажні роботи сонячної електростанції 15 кВт:

Орієнтовну вартість монтажних робіт можна дізнатись за запитом чи оформивши опитуывльного листа.
Остаточна вартість монтажних робіт розраховується після виїзду та обстеження  умов встановлення на об’єкті.

Гарантійні зобов’язання:

  • Інверторне обладнання – до 5 років
  • Фотомодулі – до 20 років
  • Система кріплення фотомодулів – 2 роки
  • Монтажні роботи – 3 роки
Надіслати заявку