Главная > Рішення > Сонячні електростанції > СЕС до 50 кВт > Гібридні СЕС > Автономна сонячна електростанція потужністю 60 кВт

Автономна сонячна електростанція 60 квт ціна

автономна СЕС для підприємств

Автономна станція 60 кВт для підприємств – це енергонезалежність для Вашого бізнесу.

Багато промислових підприємств стикаються з необхідністю збільшити потужність електроустановки підприємства та якість енергопостачання, як правило, це вимагає суттєвих фінансових витрат та оформлення документації у оператора мережі ОСР. Нестабільна робота ел. мереж на території нашої країни призводить до систематичного нестабільного електропостачання (знижена або підвищена напруга та перекоси по фазах), періодичне відключення електропостачання. Більшість перебоїв виправляються протягом декількох хвилин, іноді – кілька годин (але при цьому особливо сильно страждає холодильне та інше обладнання). При аварії на лініях електропередач без електропостачання можна залишитись на кілька годин і навіть днів.

Придбати або замовити розрахунок автономної сонячної електростанції потужністю 60 кВт ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

Автономна СЕС для підприємств здатна суттєво економити споживання електроенергії від зовнішньої мережі, а також може працювати як система резервного живлення у разі відключення зовнішньої мережі. Автономна сонячна станція може працювати як основне джерело електроенергії для віддалених об’єктів з підвищенням потужності Вашої електроустановки на потужність встановленої системи накопичення енергії підприємства. Автономні сонячні станції можуть працювати з пріоритетом використання сонячної енергії або накопиченої енергії в акумуляторних модулях. При недостатній потужності система працює в гібридному режимі як гібридна сонячна електростанція для виробництва з подачею сигналу управління на запуск дизель-генератора та забором недостатньої потужності та одночасним зарядом акумуляторних модулів.

Сонячні електростанції для виробництва забезпечить поліпшення структури власного споживання електроенергії:

В день генерація  енергії від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) використовується для компенсації власного споживання. Невикористовувана генерація СЕС накопичується в системі накопичення енергії для підприємства (модулі АКБ) і надалі витрачається для компенсації власного споживання енергії підприємством у вечірній або ранковий час.

Гібридний режим як гібридна сонячна електростанція для виробництва  з режимом роботи для «Компенсація» піків власного споживання (генерація ФЕМ + накопичена енергія в АКБ): задавши час і пріоритети заряду та розряду, систему накопичення енергії можна заряджати електроенергією, виробленою а потім використовувати накопичену енергію для живлення навантажень підприємства в більш дорогий ранковий піковий період ( робота на оптовому ринку електроенергії з погодинним тарифом). Таким чином можлива економія на рахунках за електроенергію до 30%.

Завдяки використанню смарт grid мережі із застосуванням нашого контролера мікрогрід мережі для керування режимами роботи промислової гібридної СЕС та СНЕ у підприємства з’являються додаткові можливості економії на рахунках за електрику в якості “споживача класу А” на оптовому ринку електроенергії РДН:
-купівля обсягу електроенергії поза годиною пік (за низькою ціною з 0:00 до 6:00 ранку).
-продаж (споживання) накопиченої електроенергії в годину ночного пік на ринок РДН (за дорожчою ціною з 7:00 до 10:00),
-споживання електрики із СНЕ від накопиченої енергії в обідній пік генерації СЕС у вечірній час пік (з 16-00 до 19-00);

Запасена резервна потужність для важливих пріоритетних навантажень: підключені до висновків резервного живлення споживачі, наприклад холодильники, роутери, освітлення, комп’ютери та інші важливі прилади отримуватимуть живлення навіть після зникнення зовнішньої мережі.

 • Короткочасне підвищення потужності електроустановки (за рахунок запасеної резервної потужності в АКБ), можливість компенсації реактивної складової роботи обладнання (холодильники тощо).
 • Виконання функції не тількі як резервного, а й повністю автономного електропостачання, завдяки наявності у комплекті системи накопичення енергії для підприємства.
 • Можливість забезпечувати автономне електропостачання протягом тривалого часу.
 • Можливість забезпечувати генерацію надлишків енергії в мережу за зеленим тарифом (обов’язкове встановлення двонаправленого  ел. лічильника).
 • Тривалий термін служби.
 • Можливість віддаленого моніторингу та контроль роботи системи (режим роботи, ступінь заряду тощо) через інтернет (Sems Portal).
 • Безпека та висока ефективність (можливість збільшення потужності системи за ФЕМ до 13 кВт згідно з рекомендаціями виробника).

Наша компанія S.P.E. виготовляє високовольтні акумулятори ємністю від 12 до 118кВтгодин для роботи с промисловим інвертором . Монтажним організаціям оптові скидки, оптовий прас за запитом!

 

   Купити високовольтний акумулятор для промислового гібридного інвертора  в Україні за найкращою ціною (250уе за 1кВтгодину), в нашій компанії можливо за посиланням:
https://energystorage.com.ua/tovary/nashi-akkumulyatornye-sistemy/vysokovoltnye-akb/

Підключення та робота системи

Гібридні інвертори є основою систем зберігання енергії і поєднують у собі такі функції: трекери MPP, функцію заряду та розряду АКБ, функцію обміну даними (CAN шина) з (BMS) системою управління режимами роботи системи накопичення енергії, обмеження струму підключеного навантаження.

Режими експлуатації

Автономна сонячна електростанція на підприємстві її основний режим роботи:

У денний час доби енергія вироблена ФЕ системою, використовується наступним чином: в першу чергу, забезпечується живлення споживачів електроенергії в будинку; потім – заряджання акумуляторних батарей.

У темний час доби: енергопостачання здійснюється від акумуляторної батареї. Коли енергії від акумуляторних батарей недостатньо (ступінь розряду виставляється споживачем), конструкція системи передбачає можливість автоматичного перемикання на стаціонарну енергомережу (дизельний генератор) для живлення споживачів (заряду АКБ).

Режим резервного живлення: у цьому режимі акумуляторна батарея використовується лише як резервне джерело живлення у разі виходу енергомережі. Поки енергомережа працює, акумуляторні батареї для живлення споживачів не використовуються. Акумуляторна батарея заряджається енергією виробленої ФЕМ або з ел. мережі (налаштовується в будь-якій зручній послідовності за допомогою П.О. PV Master, що постачається в комплекті).

Економічний режим: користувач може задавати (пріоритет видачі енергії, час заряду та розряду акумуляторної батареї) з урахуванням пікових навантажень на енергомережу, поза піковими тарифами та профілем енергоспоживання.

Можливість аварійного підключення до генератора (сухий контакт).

У подальшій перспективі можливо роботи цієї системи як гібридна сонячна електростанція для виробництва з поетапною її реалізацією. Для реалізації цього варіанту компанія SMA скористалася принципом «генератор + сонячна електростанція». Гібридна сонячна електростанція для виробництва можливо вручну налаштувати таким чином, що вона перемикатиметься на роботу від системи накопичення енергії за необхідності забезпечення резервного живлення споживачів. Щойно сонячна ФЕ система знову зможе виробляти енергію, АВР переключить споживача живлення на сонячну систему. Подібне рішення підходить для ситуацій, коли кількість енергії, виробленої сонячною електростанцією, може виявитися недостатньою для резервного живлення споживачів. В цьому випадку до сторони резервного живлення через автомат введення резерву (АВР) паралельно підключається генератор, що забезпечує аварійне резервне живлення споживачів. Конструкція системи передбачає пріоритет резервного живлення споживачів від сонячної ФЕ системи та АКБ.

Автономна сонячна електростанція 60 кВт у своїй конструкції передбачає пріоритет резервного живлення споживачів від сонячних батарей системи накопичення енергії для підприємств з модулями АКБ. Систему можна вручну налаштувати таким чином, що вона перемикатиметься на генератор за необхідності забезпечення резервного живлення споживачів. Як тільки сонячна ФЕ система знову зможе виробляти енергію, система АВР знову переключить споживачі на живлення від сонячної ФЕ системи.

 

Підбір основного обладнання:

Ця автономна сонячна електростанція 60 кВт завжди доступна на нашому складі у м. Миколаїв. Комплектацію проектованої СЕС можна змінити за бажанням замовника. Для цього необхідно надіслати запит до нашої компанії будь-яким зручним способом (заповнити та відправити прикріплений опитувальний лист). Вивчивши особливості проектованої СЕС, наші фахівці підготують комерційну пропозицію найближчим часом з обраним обладнанням.

 

Автономна сонячна електростанція 60 кВт обладнання та матеріали. 

Обладнання Опис Кількість
Фотомодулі Risen RSM 120-6-330W  182 шт.
Інвертор SMA STPS 60  1 шт.
Акумулятори B- Box 2.5 – 10.0B- Plus 2.5  1 комплект
Конструкційний матеріал Монтажний профіль, кріплення для фем  1 комплект
Кабель постійного струму 1х6 мм² (Німеччина)  300м — 500м
Кабель змінного струму 1х16 мм²  5м — 30м
Захисна автоматика Блоки захисної автоматики з AC/DC  2 шт.
Точка обліку Двонаправлений лічильник  1 шт.
Витратні матеріали Конектори, заземлення, фурнітура для монтажу  Комплект

Збільшено кількість фотомодулів на 40% від номінальної потужності СЕС для забезпечення ефективної роботи станції та заряду акумуляторів.

 

Фотомодулі Risen RSM 120-6-330W / технологія 9BB Jager Half Cell

Фотомодуль Risen має високий ККД, монокристалічне виконання, високу потужність, авторитетний бренд – саме так можна охарактеризувати сонячну панель Risen RSM120-6-330M JAGER на 330 Вт. ККД фотомодуля не менше 19,6% призначений для перетворення сонячного світла на електричний струм, який надалі використовуватиметься для живлення електроприладів або продажу її надлишків за «зеленим тарифом». Компанія-виробник цього фотомодуля – Risen Solar є авторитетним китайським брендом, який з року в рік стабільно входить до списку ТОП-10 з продажу сонячних панелей у світі. Виробництво панелей повністю автоматизоване та оснащене за останнім словом техніки. Якість виробничого процесу сертифікується за європейським стандартом. Панелі компанії посіли 2 місце із 176 виробників під час польових незалежних випробувань журналу Photon.

Технологія                                  Half Cell, 9ВВ

Номінальна потужність         330 Вт

Максимальна напруга           34.05 В

Максимальний струм            9.7 А

ККД                                             19.5 %

 

Повна технічна інформація фотомодулів Risen  

 

 

Трифазний гібридний інвертор SMA STPS 60 (60кВт)

Промисловий гібридний інвертор Sunny Tripower 60 є частиною інноваційного глобального системного рішення для комерційних та промислових сонячних електростанцій. Він поєднує в собі переваги децентралізованого компонування системи та переваги центральних інверторів. Автономна СЕС для підприємств із застосуванням цього інвертора SMA SUNNY TRIPOWER 60 як центральний компонент є оптимальним системним рішенням, що включає численні переваги для користувача. Програмне забезпечення SMA Inverter Manager грає головну роль системі: як центральний комунікаційний компонент і єдиний інтерфейс управління всією системою. Гібридний інвертор SMA SUNNY TRIPOWER 60 – ефективне рішення для сучасних великих сонячних електростанцій.

 

Потужність 60кВт
Можливість компонування в єдину систему до 42 інверторів сумарною потужністю до 2,5 МВт
Безтрансформаторна схема інвертора забезпечує високу ефективність роботи, що досягає 98.6%
Захист при дуговому пробої DC
Моніторинг роботи через RS485 та Wi-Fi модуль
Примусове повітряне охолодження
Клас захисту IP65

 

 

Повна технічна інформація інвертора SMA STPS 60

 

СНЕ  S.P.E. HVF DC 57,6 кВт/год

Система накопичення енергії  підприємства  — це літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) акумуляторна батарея із системою управління “battery management system” (BMS) для використання з можливістю масштабування  до 4 шаф на один вхід гібридного інвертора .
У модулях системи використовуються LifePo4 комірки ємністю 125Ампер годин від світового лідера компанії CATL, циклічністю в 6000 при навантаженні 80% від номінальної ємності системи СНЄ.
Наша система керування СНЄ та мастер БМС оснащені системою віддаленого керування розробленою нашими фахівцями з онлайн контролем та керуванням режимами роботи СНЄ та онлайн моніторингу, діагностики та сервісного обслуговування в онлайн режимі у любий зручний для Вас час!
Завдяки модульній конструкції  систему накопичення можна поетапно збільшувати сумарну ємність: з мінімальних 25 кВт/годин  до 58 кВт/годин

У режимі роботи як джерело безперебійного живлення ця високовольтна LifePo4 батарея пропрацює більше 15 років (1 цикл на добу, та 365 на рік) !

 

Кількість циклів заряду     6000
Максимальна накопичена енергія 58 кВт * год
Високовольтна акумуляторна батарея сумісна з гібридними інверторами таких брендів: GoodWe, SofarSolar, Growatt, Deye, Victron energy та інші  (моделі з високовольтними АКБ).
Гарантія 2 роки

 

Повна технічна інформація на акумулятор тут .

Автономна сонячна електростанція 60 кВт монтаж:є Вам розuлянути наш смарт контролер для дистанційного керування та сервісу режимів роботи СЕС та СНЕ, з подальшою можливістю роботи  підприємства на гуртовому ринку електрики РДН (споживач класу А). Таким чином за рахунок великої різниці у вартості електрики у ночі та в день Ваше підприємство може заощадити до 20% вартості електрики за місяць!! 

 • Орієнтовну вартість монтажних робіт можна дізнатись за попереднім запитом
 • Можливість поетапної реалізації дозволить докуповувати фем та АКБ за рахунок зекономлених коштів
 • Остаточна вартість монтажних робіт проводиться після виїзду та вимірів на об’єкті

Гарантійні зобов’язання:

 • Інверторне обладнання – від 5 років
 • Фотомодулі – від 10 років на продуктивність та 25 на працездатність
 • Система накопичення енергії 2 років або 6000 циклів
 • Монтажна конструкція – 2 роки
 • Монтажні роботи – 3 роки
Надіслати заявку