Главная > Товари > Фотомодуль Sunpower P3 415-COM серія Performance

Фотомодуль Sun Power Performance P3 415-COM

Опис фотомодуля

“Еко Про +” пропонує Вам розглянути технічні характеристики фотомодуля Sunpower Performance P3 415-COM, які Ви можете замовити і купити в нашій компанії.
SunPower – американська компанія з Кремнієвої долини, одна з найбільших в галузі альтернативної енергетики. Компанія виробляє високоефективні Сонячні панелі, які займають перші місце в світі по ефективності, надійності, екологічності, рівнем деградації і гарантією.
Компанія SunPower має більш ніж 30-річний досвід в області сонячної енергетики, є компанією # 1 в області з інвестицій в дослідження і тестування і може великою кількістю об’єктів по всьому Світу підтвердити ефективність роботи сонячних станцій з модулями SunPower. Компанія Sunpower займає перше місце в області по мінімальній кількості рекламаційних замін модулів, маючи найнижчий показник в 0,005% повернень.
Сонячні панелі SunPower® Performance Series (P-Series) використовують передові технології перевірені якістю і довговічністю, в результаті чого панель пропонує кращу ефективність, потужність, генерацію і надійність в порівнянні зі звичайними панелями.
Панелі серії P також виграють від унікальної конструкції з паралельною схемою руху струму, яка забезпечує більше енергії при затіненні одного ряду інших, в результаті чого маємо більше покриття панелями землі або даху.
Інноваційна “Черепичная” конструкція серії Performance виключає більшість проблем з надійністю, які виникають в традиційних панелях з контактами на лицьовій стороні. Ненадійні стрічки і паяні з’єднання прибрані з метою розширення активної зони елементів. Перетікання енергії забезпечують гнучкі і надлишкові з’єднання, а зниження пікової температури елементів збільшують термін служби панелей. Інноваційна конструкція Sun Power перебудовує звичайну сонячну технологію з метою забезпечення додаткової ефективності та підвищення продуктивності.

  • Характеристики товару
  • Специфікація продукту
  • Завантажити PDF

Ключові характеристики панелей серії Performance:
• Гарантія 25 років з вихідною потужністю 85,5% від початкової.
• Сонячні панелі виробляються в США і мають найнижчий показник повернень 0,005%.
• Найнижчий рівень деградації в галузі 0,2% – 0,3% на рік, що в 3-4 рази менше ніж у звичайних панелей.
• Значно вищий рівень генерації – на 30-90% при затіненні / забрудненні / наявності снігу – за рахунок принципово іншої схеми руху струму.
• Висока довговічність панелей за рахунок використання численних місць з’єднань фотоелементів з використанням запатентованих герметиків та аерокосмічного клею.

Технічні даніPerformance P3 415-COM
Клас фотомодуляКлас "А"
Країна виробникСША
Тип комірокМонокристалічні, PERC
Матеріал рамкиАнодований алюміній
Макс. напруга системи (В)1500
Номінальна потужність (Вт)415
Напруга холостого ходу (В)54,01
Напруга при макс. потужності (В)45
Струм при макс. потужності (А)9.22
Струм короткого замикання (А)9.9
Ефективність модуля (%)20,1
Ступінь захисту модуля ІР67
Тип конектораМС4
Розмір панелі (мм)2066x998x40
Вага (кг)22,3
Тип склаЗагартоване покриття антивідблиску, висока проникаємість
Товщина скла (мм)3,2
Гарантія продуктивності25 років з вихідною потужністю 85,5%
Супутні товари
Надіслати заявку