Гібридна промислова сонячна електростанція потужністю 500 кВт

Основні переваги гібридної СЕС 500 кВт.

“Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути технічні характеристики гібридної промислової сонячної електростанції потужністю 500 кВт, яку Ви можете замовити і купити в нашій компанії.

Наші фахівці мають всі необхідні, ліцензії, допуски і сертифікати для виконання робіт згідно з нормами ПУЕ.

Для отримання стабільного ефекту від ваших інвестицій ми рекомендуємо провести наступні роботи «під ключ», включаючи:

  • Аналіз електромереж і електроустановки підприємства з метою вивчення можливості підключення передбачуваної дахової сонячної електростанції.
  • 3-d моделювання розміщення обладнання і розрахунок генерації в програмних комплексах AutoCAD, SketchUP, PVsyst, PVGIS, і т.п.
  • Розрахунок вітрових і снігових навантажень на площині покрівлі, оцінка станів несучих конструкцій будівель і їх аналіз на несучу здатність для несення додаткових навантажень від монтажної системи СЕС і масивів фотомодулів.
  • Оформлення проектної документації для всіх етапів будівництва СЕС, юридичний супровід та оформлення погоджень, дозволів, декларацій і ліцензій в подальшому.
  • Розробка технічного завдання, супровід логістики для постачання обладнання та матеріалів, аналіз, підбір і комплектація СЕС продукцією кращих світових брендів, тільки з підтримкою в Україні і офіційною гарантією.
  • Професійний, якісний монтаж з контроль робіт згідно вимог служби замовника СЕС.
  • Пуск і налагодження обладнання нашими сертифікованими фахівцями.
    Налаштування On-line моніторингу СЕС, з подальшим оперативним контролем основних режимів роботи сонячної електростанції.

Гібридна сонячна електростанція – це складна інженерна комплексне рішення, що дозволяє значно знизити споживання електроенергії з зовнішньої мережі, а також істотно поліпшує якість електропостачання. Основною причиною по якій встановлюють гібридні СЕС на підприємствах – це нестабільна робота ел. мереж, на території нашої країни, яка призводить до систематичного нестабільного електропостачання: знижена або підвищена напруга, перекоси по фазах, періодичне відключення електропостачання. Більшість перебоїв електроенергії поновлюються протягом декількох хвилин, при аварії на лініях електропередач ремонтні роботи можуть триватиме кілька годин або днів, при цьому особливо сильно впливає на робочий процес підприємств.

Блок-схема гібридної СЕС

Промислова гібридна сонячна електростанція поєднує в собі функціонал переваг роботи автономної і мережевий СЕС. За умови оптимального орієнтування будівель для розміщення сонячних батарей, правильному підборі азимута, кута нахилу і потужності масивів сонячних батарей, гібридна сонячна електростанція повністю компенсує споживання (до 90% в залежності від ємності АКБ) електроенергії підприємством (на відміну від мережевої СЕС з обмеженням потужності і роботою тільки в світлий час доби), одночасно здійснюючи зарядку підключених до неї масивів АКБ тим самим зберігаючи в них надлишок не споживання енергії об’єктом.

У денний час отримується від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) енергія використовується для оптимізації власного споживання. Запасена резервна потужність накопичується в акумуляторних батареях (АКБ) і в подальшому витрачається для зменшення показників власного споживання енергії в нічний час доби. При скороченні генерації (наступ вечора, похмурий день) дефіцит електроенергії покривається за рахунок накопиченого в АКБ обсягу енергії, а при повному їх розряді – від загальної енергомережі або іншого джерела зовнішнього електропостачання (диз. Генератор і тд).

Порівняльний аналіз ефективності генерації гібридної і мережевий СЕС

Звертаємо Вашу увагу на наведені нижче графіки генерації двох різних типів сонячних електростанцій для оцінки ефективності їх застосування та економічної доцільності.

График работы гибридной СЭС

Аналізуючи графік генерації гібридної сонячної електростанції можна зробити висновки:

За графіком видно, що максимальна ефективність роботи гібридної СЕС, враховуючи споживання підприємства, відбувається в денний час доби.
Можливість одночасної роботи в двох паралельних режимах СЕС, а саме компенсації споживання підприємства за рахунок генерації від масиву фем і накопичення надлишків енергії в АКБ, це дає змогу швидко реагувати на піки споживання оскільки видачі накопиченої енергії з АКБ так само зменшення Залежно від активності сонячної генерації і можливість зміщувати графік компенсації споживання в нічний час (за рахунок обсягів накопиченої енергії днем). Сумарно за рік, при роботі з гібридною СЕС, можлива компенсація обсягів річного споживання електроенергії не більше 70%.

Це варіант реалізації ефективний для підприємств, що працюють цілодобово.

 

График работы сетевой СЭС

Аналізуючи графік генерації мережевий сонячної електростанції можна зробити висновки:

Режим генерації сонячної станції (з обмеженням потужності) і графік споживання підприємства, максимально ефективніше буде наближатися до графіка генерації споживання підприємства (при ідеальних умовах сонячної активності виключно в літні місяці і в денний час доби). При наявності стабільної навантаження в електроустановці, в періоди з 8-00 до 10-30 та з 16-30 до 18-00, компенсація споживання підприємства від мережевої СЕС складе не більше 50%. Для більш ефективної компенсації зазначених обсягів споживання необхідно збільшити загальну потужність СЕС більш ніж на 30%. Більш того в зимовий період, коли споживання електроенергії зростає, а сонячна активність істотно знижується, компенсація споживання зводиться до нуля. Сумарно за рік, при роботі підприємства з гібридною СЕС, можлива компенсація обсягів річного споживання електроенергії не більше 40%.

Це варіант реалізації ефективний для сезонних підприємств таких як пансіонати і бази відпочинку, з піками споживання в літні місяці.

Як приклад пропонуємо вам розглянути один з варіантів реалізації гібридної промислової сонячної електростанції для компенсації власного споживання, потужністю по АС 500 кВт, ESS – 428кВт / год.

Рекомендованне обладнання

Фотоелектричний модуль Trina Solar TSM-DE17M-450W Mono PERC

Продукція світового бренду з рейтингу Tier 1 від компанії Trina Solar завжди підтримувала високу надійність і стабільну генерацію завдяки в першу чергу за рахунок якісної сировини та подвійного контролю якості роботи технологічних лінії. Висока генерація фото модуля потужністю 450 Вт і ефективністю модуля до 20,6% з технологією виготовлення осередків Half-Cut і 9MBB струмопровідних шин (Multi Busbar), з вищою економією BOS. Температурний коефіцієнт втрат потужності генерації модуля є одним з найкращих в трійці світових лідерів не більше – 0.36% / ℃.

Серія Honey з 144 половинними осередками може генерувати велику кількість енергії, навіть при наявності часткових затенений модуля. Будучи одним з трійки лідерів в галузі виробництва модулів, нова серія Honey є найбільш популярною продукцією для будівництва побутових і комерційних СЕС, В першу чергу завдяки своєму рівню якості і надійності.

 

Максимальна потужність, W                  450

  Напруга холостого ходу, V                     49.6

  Струм короткого замикання, A            11.53

  ККД модуля %                                            20,6

  Тип модуля                                                 Монокристал, Half Cell

  Розміри, мм                                                2102×1040×35

   Вага, кг                                                        24

 

Детальна інформація по фотомодулю Trina Solar TSM-DE17M-450W

 

Промисловий гібридний інвертор 500 кВт

Промисловий гібридний інвертор шафового типу Atess PCS 500 – це інноваційне инверторное обладнання для комерційних і промислових гібридних сонячних електростанцій, (АС) потужність PSC до 500кВт (DС) по фотомодуля до 550кВт. (ESS) потужністю 428кВт / год. Виробником передбачена можливість режиму паралельної роботи (не більше чотирьох штук) в групі з інверторів Atess PCS 500, зі збільшенням загальної потужності системи до 2 МВт. Гнучка конфігурація системи дозволяє з дозволяє максимально ефективно використовувати сонячну генерацію і забезпечувати безперервне та економічне енергопостачання, тим самим мінімізуючи споживання від мережі змінного струму з можливістю одночасного накопичення обсягів енергії в АКБ.

Детальна інформація щодо промислового гібридному инвертору Atess PCS 500

Atess PCS 500 це зразок гібридної системи енергопостачання з компенсації власного споживання для промислових підприємств за рахунок сонячної генерації і забезпечують ряд додаткових функцій а саме: Забезпечення безпечного, стабільного і безперебійного енергопостачання підприємства, можливість онлайн моніторингу та контролю основних режимів енергоспоживання, компенсацію складових активної і реактивної енергії підприємства.

Володіючи гнучкою налаштуванням конфігурації режимів роботи контролера заряду від ФЕМ, комутаційної шафи з функцією байпасу і системою накопичення енергії до 428 кВт / год.
Застосуємо в системах промислового рівня з можливістю паралельного з’єднання декількох модулів об’єднуючи в систему до 2 МВт (АС) і енергоємністю системи накопичення 1,7 МВ / год.

Сенсорний РК-дисплей для більш зручного налаштування параметрів і обслуговування.
Підтримка функції дистанційного керування DG.
Загальні розміри 1200/1900/800 мм.
Вага 900 кг.
Гарантія 5 років.

ATESS 500K Bypass Cabinet

 

ATESS bypass cabinet призначений для використання разом з двонаправленим інвертором і фотоелектричним інвертором для автоматичної комутації та передачі енергії в залежності від режимів роботи (заряд / розряд АКБ, автономний режим). Так само він оснащений статичним вимикачем (SCR) для автоматичного відключення, а також роз’єднувачі ручного типу для відключення навантажувального інвертора PCS PV і GRID.

Обмін даними RS485/CAN.

Загальні розміри 1600/1900/800 мм.

Вага 610 кг.

 

 

Система моніторингу та балансування генерації СЕС

 

 

Інтелектуальний онлайн моніторинг на основі модуля ShineMaster здійснює збір і передачу даних в режимі реального часу і передає їх на моніторингу даних. Автоматично контролює і передає параметри і режими роботи основних елементів модулів СЕС, а саме показників потужності генерації СЕС, ступінь заряду АКБ, дані обсягу споживання енергосистеми підприємства і інші параметри сонячної електростанції, що дозволяє контролювати і більш ефективно розподіляти генеруються і накопичені системою енергоресурси.

 

 

 

На сайті виробника Atess ви можете ознайомитися з онлайн роботою системи моніторингу на одному з об’єктів.

 

Блок акумуляторів

 

 

Система накопичення енергії Atess модульного типу представлена ​​виробником в двох варіантах виконання з можливістю установки зовні і всередині будівель.
Виробник встановлює в модулі системи акумуляторні батареї Li ion типу загальною ємністю до 120кВт / годин. Встановлена ​​система BMS контролює ряд основних робочих параметрів режимів АКБ а саме: контроль температурних режимів, щоб уникнути режиму температурного розгону і запобігання самозаймання осередків АКБ (з можливістю балансування протікають струмів і оперативного відключення) в кожному модулі індивідуально. Контроль і передачу даних ступеня і струмів основних режимів заряду і розряду осередків АКБ.

 

 

Номинальна ємність, kWh          100

Цикличність акумулятора          6000

Тип батареї                                       Li-Ion

Розміри, мм                                      800/2150/1300

Вага, кг                                               ≤1500

 

 

 

Блок-схема системи

 

 

 

Розрахункова генерація 672.37 мВт / год. Економічний ефект від впровадження СЕС складе 17481600 грн. в рік при тарифі на ел. енергію 2,6 грн / кВт.

Результати роботи системи змодельовані відповідно до міжнародних баз даних ліцензійного ПЗ PV SIST radiation databases.

Баланс и основні результати генерації СЕС

 

Техніко-економичне обгрунтування проекта

                                            1.  Генерація Кіль-ть,
kВт·год
Ціна за 1 кВт·год ,грн.               Разом, грн
   1.1 Річний обсяг електроенергії, що виробляється СЕС 672370 2,6 17481600
   1.2 Річний обсяг спожитої електроенергії підприємства на власні потреби (за даними сис-ми АСКУЕ)

 

                    2. Час роботи в автономному режимі за відсутності мережі Одиниці вимірювання Значення
2.1 При навантаженні 15 кВт год 19
2.2 При навантаженні 25 кВт год 12
2.3 При навантаженні 40 кВт год 7.5

 

Лізинг обладнання

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, для Вас надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні і не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій в будівництво СЕС більш ніж в 2 рази.
Лізинг дозволяє експлуатувати обладнання протягом визначеного договором періоду часу, за цей час підприємство виплачує лізинг за рахунок зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати його вартості лізингу.

Ставка придбання обладнання в лізинг становить близько 10-12% річних в євро.
Серед головних переваг лізингу можна виділити те, що придбане обладнання буде застраховано, клієнт істотно заощаджує первинних капіталовкладень і збільшує рентабельність власного бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним і вигідним фінансовим рішенням для розвитку і просування Вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про +» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких в пріоритеті – оптимальне використання фінансових коштів, розвиток власних промислових підприємств.

 

Для отримання детальної інформації звертайтеся до наших фахівців, так само ви можете заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з вами.

Так само ви можете заповнити форму для отримання більш докладної інформації