Главная > SPE > Про компанію

ТОВ «Смарт Пауер Інжінірінг»

Про компанію

ТОВ «Смарт Пауер Інжінірінг» (LLC Smart Power Engineering) входить до групи компаній «S.P.N. Group» та була створена у 2021 році з метою впровадження заходів енергетичного менеджменту в Україні.

Основний напрямок діяльності компанії – енергоменеджмент та автоматизація виробництва, промисловості, енергетичного сектору, комерційних організацій, тощо. Впровадження європейських систем управління споживанням енергоресурсів (електроенергія, вода, газ) з інтеграцією генерації з відновлювальних джерел (ВДЕ).

Наші комплексні рішення у наступних сферах:

  • Прилади вимірювання енергетичних, екологічних та технологічних параметрів.
  • Обладнання для автоматизації енергоспоживання, керування споживанням виробництва та контроль якості електроенергії.
  • Стандратний чи спеціально розроблений під користувача інтерфейс для будь-якої платформи (ПК, планшет, смарфон тощо) з можливістю експорту та інтеграції даних (EMS, SCADA і т.і.).
  • Веб-сервер, шлюз, перетворювачі та інтерфейси: Ethernet, Wireless, Serial, Bus, GSM тощо.
  • Програмне забезпечення для отримання показників та адміністрування енергоспоживання підприємства.
  • Інтеграція обладнання та програмного забезпечення в існуючу енергосистему.

Комплексне рішення надає можливість правильно, економічно та ефективно керувати енергосистемою (генерацією та спожитою електроенергією, вентиляцією та кондиціонуванням, мікрокліматом, очищенням повітря, викидами СО2 тощо) будь-якого підприємства, фермерського господарства, готелю, приватної будівлі, що дозволяє значно зменшити витрати на обслуговування, комунальні платежі, знизити собівартість товару чи послуги таким чино підвищити привабливість, конкурентоспроможність продукції на ринку України та за її межами.

Компанія Смарт Пауер Інжінірінг офіційний представник євпропейскої компанії Electrex.IT в Україні. Обладнання та програмне забезпечення відповідає міжнародним стандартам та дозволяє отримати сертифікат ISO50001 у області енергоменеджменту.

На протязі 25 років Electrex.IT є надійним партнером у різних напрямках бізнесу у компаніях з всесвітньовідомими брендами.

На сьогоднішній день в процесі розробки знаходиться проект української енергозберігаючої компанії з впровадженням європейських технологій та розробок, які дозволять вирішити необхідні задачі (KPI), а також інтегрувати альтернативні джерела енергії з подальшим контролем та диспетчеризацією.

 

 

 

 

Сделать заявку