Главная > Рішення > Сонячні електростанції > СЕС до 50 кВт > Гібридні СЕС > Гібридна сонячна електростанція потужністю 20 кВт

Гібридна сонячна електростанція потужністю 10 кВт

Рішення для дачних кооперативів з смарт обліком енергії та сонячною гібридною електростанцією 20кВт

” Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути технічні характеристики гібридної сонячної електростанції потужністю 10 кВт, яку Ви можете замовити і купити в нашої компанії.

Ми пропонуемо ​​Вам смарт систему для внутрішнього обліку єлектичноі енергіі для дач, товариств та кооперативів які е субабонентами та не мають прямого договору постачання єл.енергіі з єнергопостачальной компаніей (облєнерго).
Як доводить практика не завжди можливо використовувати весь обьем генерації від СЕС при відсутності можливості підключити зелений тариф. Система дозволяє віддавати надлишок генерації електростанції в мережу дачного кооперативу. Натомість ви отримуєте взаємозалік (в кінці місяця) по відданій в мережу (у день) та спожиту від мережі ( за ніч) ел. енергії і відповідно від рівня балансу сгенерованоі чи спожитой енергіі істотне зменшення витрат.
Вже зараз ви також можете продавати надлишок сонячної енергії товариству чи кооперативу по цінам (внутр.тариф кооперативу) завдяки встановленому смарт лічильнику і системі обліку енергоресурсів на основі Smart Grid мережі, завдяки цьому ви відповідно зможете істотно зменшувати витрати на електроенергію.

 

 

Нестабільна робота ел. мереж дачних кооперативів, це як правило знижена або підвищена напруга, сильні перекоси по фазах, періодичне відключення електропостачання. Більшість перебоїв зникають протягом декількох хвилин, іноді – кількох годин особливо в періоди пікового споживання, при цьому особливо сильно це помітно в зимовий період і у абонентів підключених в самому кінці лінії ел. передач.

Вирішення цих проблем було успішно реалізовано в одному з дачних кооперативів в передмісті Києва, основою його є мала розподільна мережа (Smart Grid) з встановленими в ній смарт системою обліку ел. енергії з двонаправленими ел. лічильниками і радіомодемом передачі даних.

 

Керівництво дачного кооперативу прийняло рішення вжити заходів для забезпечення оперативного смарт обліку ел. енергії домогосподарств ще в 2015 році.
Це хороший приклад побудови недорогий смарт системи обліку енергоресурсів ( вартість до 1000 $) за основним принципом малої розподіленої мережі з гнучкими настройками під Ваші вимоги. Керівництво кооперативу замовило розробку і установку системи і з поетапною установкою смарт лічильників Gamma (одне і трифазних), коли кількість ел. лічильників збільшилася до 50 штук далі було придбано і встановлено комп’ютерне обладнання і шлюз для передачі даних.

Після проведення налаштувань все ел. лічильники почали передавати дані про споживання оператору і ПК кооперативу, завдяки цьому з’явилася можливість онлайн моніторингу та контролю споживання і оплат кожного абонента кооперативу на смартфоні або планшеті. Більш того при параметризації ел. лічильників були встановлені програмні обмеження споживаної потужності згідно договору з абонентом, що дозволило прибрати несанкціоновані перевищення потужності споживання кожного абонента і можливість дистанційно відключати боржників.

 

Переваги роботи гібридної сонячної електростанції для дачі.

Гібридні системи електропостачання ідеально вписуються в умови роботи на дачних кооперативах і мають широкий діапазон можливостей застосування для проектів житлових будинків. Основною їх перевагою є можливість гнучкісті та автономності у роботі, генерація СЕС в денний час від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) енергія використовується для оптимізації власного споживання з можливістю віддачі надлишків в мережу кооперативу. і накопичення в (АКБ) і в подальшою компенсацією власного споживання у вечірній час або забезпечення безперебійного енергопостачання. Накопичена енергія заряду в АКБ компенсує зменшення або збільшення напруги від зовнішньої мережі, тим самим забезпечуючи повну енергонезалежність і покращуючи якість і стабільність роботи електроустаткування дачного будинку.

 

• короткочасне підвищення потужності електроустановки (за рахунок запасного резерва потужності в АКБ), можливість компенсації активної і реактивної складової роботи обладнання (холодильники і т.д.);
• виконання функції не тільки резервного, а й повністю автономного електропостачання, завдяки наявності в комплекті сонячних батарей;
• можливість забезпечувати автономне електропостачання в перебігу досить тривалого часу;
• можливість забезпечувати генерацію надлишків енергії в мережу за зеленим тарифом (обов’язкова установка спец. ел. лічильника);
• тривалий термін служби обладнання;
• можливість віддаленого моніторингу та контролю за роботою системи (режим роботи, ступінь заряду і тд) через інтернет (Sems Portal);
• безпека і висока ефективність (можливість збільшення потужності системи по ФЕМ до 13 кВт згідно рекомендацій виробника);

Підключення і робота системи

Гібридні інвертори є основою систем зберігання енергії і об’єднують в собі такі функції: трекери MPP, функцію заряду і розряду АКБ, функцію обміну даними (CAN шина) з (BMS) системою управління режимами роботи АКБ, шунтування струму і резервну функцію. Гібридні системи електропостачання компанії GoodWe ідеально вписуються і мають широкий діапазон можливостей застосування для проектів житлових будинків і комерційних об’єктів малого бізнесу.

Режими експлуатації

Вдень енергія, вироблена ФЕМ системою, забезпечує живлення споживачів електроенергії в будинку, потім проводиться зарядка акумуляторних батарей і, в останню чергу відбувається скидання зайвої виробленої енергії в стаціонарну енергомережу. Пріоритети генерації і заряду АКБ налаштовуються в будь-якій зручній послідовності за допомогою ПО PV Master поставляється в комплекті. У темний час доби живлення споживачів електроенергії здійснюється від акумуляторної батареї. Коли енергії від акумуляторних батарей недостатньо, конструкція системи передбачає можливість автоматичного перемикання на стаціонарну енергомережу, для забезпечення живлення споживачів.

У режимі резервного живлення  акумуляторна батарея використовується тільки в якості резервного джерела живлення, на випадок виходу енергомережі з ладу. Поки енергомережа працює, акумуляторні батареї для живлення споживачів не використовуються. Акумуляторна батарея заряджається енергією, виробленою ФЕМ системою, або з енергомережі.

В економічному режимі користувач може задавати час заряду і розряду акумуляторної батареї, з урахуванням пікових навантажень на енергомережу, позапікових тарифів і профілю енергоспоживання.

Подбор основного оборудования:

Солнечные электростанции 20 кВт всегда доступна на нашем складе в г. Николаев.  Комплектацию проектируемой СЭС можно изменить по желанию заказчика с максимальной адаптацией к условиям эксплуатации . Для этого необходимо отправить запрос в нашу компанию любым удобным способом (заполнить и отправить прикрепленный опросный лист). Изучив особенности проектируемой СЭС, наши специалисты подготовят коммерческое предложение в  кратчайшие сроки.

 

Комплект солнечной электростанции для дачи  20 кВт

 

Підбір основного обладнання:

Дана сонячна електростанція 10 кВт завжди доступна на нашому складі в м. Миколаїв; Комплектацію проектованої СЕС можна змінити за бажанням замовника. Для цього необхідно відправити запит в нашу компанію будь-яким зручним способом (заповнити і відправити прикріплений опитувальний лист). Вивчивши особливості проектованої СЕС, наші фахівці підготують комерційну пропозицію найближчим часом з обраним обладнанням.

Заповніть форму для попереднього розрахунку системи

 

Перелік обладнання та матеріалів для монтажу СЕС 10 кВт

Обладнання Опис Кількість
Фотомодулі Risen RSM 120-6-330W  72 шт.
Інвертор Sofar Solar HYD 20KTL-3PH  1 шт.
Акумулятори B- Box 2.5 – 10.0B- Plus 2.5  1 комплект
Конструкційний матеріал Монтажний профіль, кріплення для ФЕМ  1 комплект
Кабель по постійному струму 1х6 мм² (Німеччина)  100м — 150м
Кабель по змінному струму 1х16 мм²  5м — 30м
Захисна автоматика Блоки захисної автоматики по AC / DC  2 шт.
Точка обліку Двохнаправлений лічильник  1 шт.
Витратні матеріали Коннектора, заземлення, фурнітура для монтажу  Комплект

Збільшена кількість фотомодулів СЕС на 20% від номінальної потужності інвертору  забезпечуе ефективну роботу станції і одночасний заряд АКБ.

 

Фотомодулі Risen RSM 120-6-330W / 9BB  Jager Half – Cell

Компанія Risen Solar Technology є авторитетним китайським брендом по виробництву фотомодулів, яка з року в рік стабільно входить в список ТОП-10 по продажу сонячних панелей в світі.

Виробництво фотомодуів повністю автоматизоване і оснащене за останнім словом техніки. Якість виробничого процесу сертифікується за європейським стандартом.

До основних достоїнств фотомодуля RSM 120-6-330W Jager відносять:
• бренд входить в список Tier 1 з незалежним сертифікованим сучасним автоматизованим виробництвом;
• найнижчий тепловий коефіцієнт в індустрії (0.37%);
• технологія комірок (Mono PERC, 9BB);
• кращий захист від затінювання і менший коефіцієнт температурних втрат потужності модуля;
• підвищена стійкість до механічних навантажень і перегріву;
• невеликі втрати енергії при недостатній освітленості.
• модуль виготовлений з чистого кремнію.

Даний фотомодуль використовується для потужних сонячних електростанцій мережевого, гібридного та автономного типа.

 

Технологія Half Cell, 9ВВ

Номінальна потужність        330 Вт

Максимальна напруга           34.05 В

Максимальний струм             9.7 А

ККД                                              19,5%

 

 

Повна технічна інформація фотомодулів Risen

Трифазний гібридний інвертор Sofar Solar HYD 20KTL-3PH

Гібридний інвертор Sofar Solar 20кВт є частиною найбільш ефективного і адаптується рішення для побудови побутових сонячних електростанцій для роботи у важких умовах дачних кооперативів. Застосування цього інвертора Sofar Solar як центральний елемент міні сонячної електростанції для дачі і будинки є найбільш оптимальним, що включає численні переваги для користувача, будучи центральним елементом для управління всією системою безперебійного енергопостачання домоволодіння.

 

Працює з високовольтними літій-іонними батареями

Широкий діапазон напруги акумулятора

Збільшене навантаження по постійному струму 20% (24000 Вт)

Два МРРТ входа

Повна технічна інформація інвертора Sofar Solar HYD 20KTL-3PH

Літієва акумуляторна батарея BYD B-Box 2.5 – 10.0 Plus 2.5

BYD B-Box – це літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) акумуляторна батарея з системою управління «battery management system» (BMS) для використання з додатковим інвертором. Завдяки модульному дизайну B-Box можна збільшувати по ємності:

  • B-Box 2.5 (2.56 кВт * г / 2.45 кВт * г)
  • B-Box 5.0 (5.12 кВт * г / 4.9 кВт * г)
  • B-Box 7.5 (7.68 кВт * г / 7.35 кВт * г)
  • B-Box 10.0 (10.24 кВт * г / 9.8 кВт * г)

Всі системи можуть бути збільшенні за допомогою додатковий блоків АКБ B-Plus 2.5 в будь-який час. Можна збільшити до 10 кВт * год в 1 корпусі (9.8 кВт * год Корисною ємності) і до 80 кВт * год в 8 корпусах (78.4 кВт * год Корисною ємності).

 

Кількість циклів заряду 6000

Максимальна накопичена енергія 9,8 кВт * год

Можливість роботи з 1 і 3 фазними системами

Гарантія 10 років

 

 

Технічна інформація на акумулятор BYD BOX

У представлену вам гібридну СЕС є можливість підключити SmartGrid систему управління енергоресурсами для будинку.

Монтажні роботи, сонячна електростанція 20 кВт:

  • Орієнтовну вартість монтажних робіт можна дізнатися за запитом
  • Остаточна вартість монтажних робіт розраховується після виїзду і замірів на об’єкті

Гарантійні зобов’язання:

  • Інверторне обладнання – від 5 років
  • Фотомодулі — от 10 років
  • Монтажна конструкція – 2 роки
  • Монтажні роботи – 3 роки